Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Strand Mason

12wyniki

Zegarki Strand Mason

Zegarki Strand charakteryzują się minimalizmem. Na ich tarczach nie znajdziemy zbyt wielu zdobień. Są czytelne i proste, co z pewnością ucieszy każdego wielbiciela skandynawskiego wzornictwa. Zegarki Strand Mason mają prostokątne indeksy, które odpowiadają godzinom. Wskazówki mają taki sam kształt i kolor. Dzięki temu cały czasomierz wygląda elegancko i klasycznie. Aby sprawić, żeby każdy zegarek Strand był wyjątkowy, dodano elementy ze stylu fashion. Połączenie klasyki z modą jest często wykorzystywanym zabiegiem w przypadku biżuterii. Takie czasomierze są ponadczasowe i robią wrażenie niezależnie od panujących trendów.

FILTRY0

Zegarki Strand – stylowy minimalizm na co dzień 

Stal jest materiałem, który ma wysoką wytrzymałość. Bransolety typu mesh to drobna siateczka o niesamowitym wyglądzie. Gwarancja trwałości wraz z modnym wyglądem to coś, co często szukane jest w dodatkach na nadgarstek. Zegarki Strand Mason zostały stworzone w taki sposób, aby przyciągać uwagę i być wytrzymałe. W ofercie skandynawskiego producenta jest aż pięć odcieni bransolet. Tak duży wybór pozwala na dobranie idealnego czasomierza. Zegarki Strand mają zapięcie typu G-Link. Pozwala ono na samodzielną regulację długości bransolety, co jest praktyczne i wygodne. 

Zegarek Strand S717GXBBMB zegarek męski na czarnej bransolecie mesh i z czarną tarczą

Zegarek Strand – propozycja dla wielbicieli nowoczesnego designu 

Zegarek Strand S717LXCWMC zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh z minimalistyczną tarczą

Czasomierze to biżuteria, która powinna być użyteczna. Ich głównym zadaniem jest pokazywanie czasu. Zegarki Strand mają okrągłe tarcze o jednolitym kolorze. Indeksy pełnych godzin są prostokątne, a między nimi są mniejsze, które pomogą w odczytywaniu czasu co do minuty. Skandynawski producent postawił na wskazówki o takim samym wyglądzie jak pozostałe elementy tarczy. Każdy zegarek Strand ma również nazwę marki pod godziną „12”. Taki minimalizm zostanie doceniony przez osoby, które lubią proste dodatki pasujące na każdą okazję. Kwarcowy mechanizm zapewnia niezawodność bez konieczności cyklicznego nakręcania. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Strand dostępną w naszej ofercie!