TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Sturmanskie Luna-25

Luna-25 to limitowana edycja zegarków Sturmanskie. Stworzone w ilości 2000 sztuk modele zachwycają nie tylko swoim unikatowym wyglądem, ale także wykonaniem i historią. Inspiracją do powstania tych czasomierzy była legendarna radziecka misja kosmiczna o nazwie Łuna.

czytaj więcej

Księżycowe zegarki Sturmanskie Luna-25

Kolekcja Luna-25 wpisuje się w tradycję rosyjskiej marki Sturmanskie, tworzącej zegarki związanych z radziecką historią kosmonautyki. Tym razem zachętą dla powstania nowej serii był legendarny program kosmiczny Łuna. W 1974 roku na księżyc została wystrzelona sonda, która miała pobrać próbki skał. Po przeprowadzonej misji czujka wróciła bezpiecznie na ziemię. Aktualnie trwają prace nad projektem Łuna-25, zakładającej wysłanie na południowy biegun księżyca specjalnego lądownika. Sonda w 2021 roku zbada właściwości powierzchni naturalnego satelity Ziemi.Limitowana edycja zegarków Sturmanskie Luna-25

Zegarki wchodzące w skład kolekcji Luna-25 przyciągają wzrok ciemnoniebieskim tłem tarczy przypominającym bezmiar przestrzeni kosmicznej. Umieszczono na nim płaskorzeźbę przedstawiającą powierzchnię księżyca. Nałożone na cyferblacie trzy subtarcze chronografu przywodzą na myśl wnętrze kokpitu rakiety kosmicznej, wyposażonej w najróżniejszego typu wskaźniki. Odczyty i pokryte farbą luminescencyjną wskazania, przykryte zostały elastycznym szkłem mineralnym. Tarczę otoczono obrotowym bezelem. Całość zamknięta jest w stalowej kopercie, dostępnej w trzech wariantach kolorystycznych: granacie, srebrze i różowym złocie.


Atrakcyjny design będzie dopełnieniem zarówno codziennego stroju, jak i sprawdzi się w wyjątkowych okolicznościach. Niezwykły design oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że kolekcję Luna-25 docenią wszyscy miłośnicy solidnych i funkcjonalnych zegarków. Bogata historia ukrywająca się w tarczy i szczegółach stanowi dodatkową zachętę do przyjrzenia się tym modelom.