Suunto to fińska marka zegarków sportowych, która jest obecna na rynku już od 1936 roku. Są to czasomierze w outdoorowym designie, których bogate funkcjonalności spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających sportowców. Każdy model z serii Suunto Ambit 3 to zegarek dla ambitnych mężczyzn, dla których nie istnieją żadne bariery nie do pokonania. Logika podpowiada, aby pozostać w komfortowym położeniu i poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach. Zegarki Suunto wychodzą takiemu podejściu naprzeciw. Ich funkcje pomagają w poprawianiu wyników i śrubowaniu swoich kolejnych rekordów.

Multisportowe zegarki dla miłośników sportu

Czasomierze z kolekcji Suunto Ambit 3 to modele współpracujące z oprogramowaniem treningowym, przystosowanym aż do 80 dyscyplin sportowych. Zegarki te zostały zaprojektowane w ten sposób, aby możliwe było ich sparowanie z serwisem Movescount. Dzięki temu zyskujemy możliwość udostępniania wyników swojemu trenerowi. Udostępnianie wyników znajomym jeszcze nigdy nie było tak proste! Możemy również wczytywać gotowe mapki, dzięki czemu planowanie tras biegowych czy rowerowych będzie prostsze niż kiedykolwiek. Tym bardziej, że zegarki sportowe Suunto zostały wyposażone w kompas, podświetlenie LED oraz moduł GPS, pozwalający określać własną pozycję na mapie. Mając taki zegarek na swoim nadgarstku nie trzeba się obawiać o pomylenie trasy czy szlaku podczas wyprawy górskiej.


Suunto Ambit3

Te multisportowe zegarki dla miłośników sportu posiadają wiele funkcji sprzyjających monitorowaniu oraz poprawianiu wyników sportowych. Są wyposażone między innymi w licznik czasu okrążeń i spalanych kalorii. Jednocześnie razem z zegarkiem otrzymujemy pas na klatkę piersiową, który pozwala na dokonywanie precyzyjnych pomiarów tętna podczas treningów interwałowych. Dzięki temu można w każdej chwili ocenić, ile jesteśmy jeszcze w stanie z siebie wykrzesać. Zegarki sportowe Suunto cechują się poza tym wodoszczelnością do 100 metrów, dzięki czemu bez obaw można brać w nich prysznic, myć samochód czy biegać w czasie gęstej ulewy. W czasie aktywności fizycznej nie trzeba się obawiać o jakikolwiek dyskomfort. Zegarek Suunto jest nadzwyczaj lekki i wygodny, co jest zwłaszcza zasługą zastosowania sylikonowego paska o dużej elastyczności. Szafirowe szkiełko mineralne niezawodnie ochrania natomiast mechanizm oraz wykazuje odporność na zarysowania i pękanie. Suunto to zegarek dla ambitnych sportowców, którzy chcą inspirować swoich znajomych do podejmowania aktywności. Umożliwia to aplikacja Suunto Movescount App, współpracująca z czasomierzami tej marki.