Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Suunto

Sportowe zegarki Suunto.

Tryby sportowe, pulsometr, lokalizacja GPS - to tylko niewielka część funkcji, które spotkamy w smartwatchach Suunto. Ich zaawansowana technologia i nowoczesny design sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach, wspierając w treningach biegaczy, nurków, czy miłośników wypraw górskich. Zegarki sportowe Suunto okażą się także świetnym urządzeniem motywującym do zdrowego trybu życia i podejmowania nowych aktywności.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Zegarki Suunto – historia funkcjonalności

Sportowy zegarek Suunto.
Początki marki Suunto sięgają 1936 roku. Wtedy też miłośnik sportów outdoorowych - Tiumas Vohlonen, stworzył firmę produkującą kompasy. Suunto znaczy bowiem po fińsku „kierunek”. Urządzenia działały nawet pod wodą i szybko zaczęto umieszczać je na pasku. Jak głosi anegdota — w czasie wojny jeden z fińskich oficerów został uratowany przez kompas, który zatrzymał kulę wystrzeloną z karabinu snajperskiego. Sukcesy w produkcji urządzeń nawigacyjnych i komputerów nurkowych szybko przekształciły się w tworzenie zegarków sportowych.Wytrzymała obudowa zegarków Suunto

Multisportowe zegarkiSuunto najlepiej sklasyfikować jako wielofunkcyjne czasomierze. Każdy szczegół modeli jest podporządkowany dostarczeniu niezbędnych funkcji podczas ekstremalnych wypraw i ćwiczeń. Zegarki Suunto posiadają nowoczesny design, którego nieodzownym elementem jest cyfrowy wyświetlacz. Okrywające je mineralne lub szafirowe szkiełko gwarantuje niezawodne korzystanie z urządzenia w każdych okolicznościach. Do produkcji profesjonalnych zegarków, marka wykorzystuje najwyższej jakości tworzywa sztuczne. Koperty wykonane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Luneta (ramka) w poszczególnych modelach wykończona została z wytrzymałej stali, czy tytanu. Odpowiednio uszczelniona obudowa zapewnia nam bezpieczne korzystanie z zegarka na co dzień, a w wielu modelach także pływanie i nurkowanie.
Wielofunkcyjny zegarek Suunto


Zegarek Suunto w czarnym kolorze
Solidną konstrukcję zegarka dopełniają wytrzymałe paski z tworzywa sztucznego. Z jednej strony gwarantują one bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, a z drugiej cechują się dużym komfortem. Bez względu na to, czy będziemy z Suunto przemieszczać się jedynie po mieście, czy wspinać się na najwyższe szczyty gór - pasek dobrze dopasuje się do kształtu naszego nadgarstka. Co ważne, nie będzie on powodować poczucia zmęczenia po całym dniu noszenia zegarka na nadgarstku.Spersonalizuj swój zegarek Suunto!

Zegarki Suunto zostały zaprojektowane w ten sposób, by całkowicie dostosować się do naszych potrzeb. Wielozadaniowe modele będą nie tylko niezawodnymi towarzyszami treningów sportowych, ale okażą się stylowym dodatkiem. W zależności od naszych preferencji możemy dowolnie zmieniać widok tarczy – na analogowy lub cyfrowy. W Suunto 9 wybierzemy motyw ekranu, z wielu dostępnych w menu opcji. Z kolei w Suunto EON Steel będziemy mieć możliwość wyboru widoku w trybie powierzchniowym lub nurkowania, dzięki czemu wyświetlacz zachowa czytelność w każdych warunkach.

Niezawodny zegarek Suunto 9Zegarki Suunto – Twój prywatny menadżer!

Niezawodne zegarki Suunto
Zegarki Suunto zostały zaprojektowane w ten sposób, by całkowicie dostosować się do naszych potrzeb. Wielozadaniowe modele będą nie tylko niezawodnymi towarzyszami treningów sportowych, ale okażą się stylowym dodatkiem. W zależności od naszych preferencji możemy dowolnie zmieniać widok tarczy – na analogowy lub cyfrowy. W Suunto 9 wybierzemy motyw ekranu, z wielu dostępnych w menu opcji. Z kolei w Suunto EON Steel będziemy mieć możliwość wyboru widoku w trybie powierzchniowym lub nurkowania, dzięki czemu wyświetlacz zachowa czytelność w każdych warunkach.Trenuj z zegarkami Suunto!

Suunto smartwatch oferuje funkcje, dzięki którym spełnimy wszystkie sportowe marzenia. Kolekcje zegarków dedykowano poszczególnym dyscyplinom, wyposażając modele w najpotrzebniejsze dodatki. Pływanie, bieganie, jazda na rowerze? Nic łatwiejszego! I tak Suunto 9 Baro dedykowano w szczególności miłośnikom górskich wypraw. Zegarek korzysta z barometru oraz czujników pogodowych, które pomogą nam zaplanować bezpieczną wycieczkę. Równie dobrym wyborem będzie seria Suunto Spartan z wbudowanym GPS, czy Suunto Traverse. W przypadku modeli pochodzących z tej drugiej linii spotkamy m.in. automatyczny zapis przebytej trasy, wydajną baterią, alarm burzowy. Takie funkcje przydadzą się nam zarówno podczas joggingu, jak i rowerowych wycieczek. Możliwość rejestracji ćwiczeń, to również świetna motywacja do podjęcia nowych aktywności ruchowych.Zaplanuj podróż - GPS i pulsometr

Niewątpliwie jedną z ważniejszych funkcji sportowych w zegarkach pozostaje GPS. Korzystając z Bluetooth, sparujemy zegarek z naszym telefonem i zaplanujemy trasę wycieczki. W ten sposób mamy szansę odkryć dotąd nieznane szlaki, a także ciekawe zakamarki naszego miasta. Podczas ćwiczeń przydatnym dodatkiem okaże się pulsometr, za pomocą którego zmierzymy nasze tętno. Zegarek pomoże nam także zwiększyć efektywność treningów, dostosowując intensywność ćwiczeń do naszej kondycji i celów. Tego typu zegarek do biegania Suunto damski lub męski, znajdziemy w najnowszych oraz nieco starszych kolekcjach smartwatchy. Każdy z nich z całą pewnością spełni nasze wymagania, zachęcając jednocześnie do ciągłego poprawiania wyników.
Zegarek Suunto posiadający GPS oraz pulsometrZegarek Suunto – monitoruj codzienne aktywności

monitoring codziennej aktywności w zegarkach suunto
Sportowy zegarek Suunto będzie świetnym towarzyszem na co dzień. Dzięki aplikacji Suunto App skorzystamy z wielu nowych funkcji. Na bieżąco zmierzymy naszą aktywność, sprawdzimy terminarz, a także ustalimy trasę podróży. W codziennych warunkach skorzystamy z funkcji liczenia kroków i spalonych kalorii. Ciekawą funkcją, okaże się także monitoring snu – za jego pomocą prześledzimy średnią długość naszego snu oraz jego jakość.Buduj społeczność z Sunnto App!

Suunto tworzy społeczność osób dzielącymi się nawzajem wynikami sportowymi i motywującymi do aktywności fizycznych. Przy pomocy aplikacji Suunto APP pochwalimy się osiągnięciami na portalach społecznościowych, a także zaczniemy obserwować wyniki naszych znajomych. Od teraz każdy, kto korzysta z aplikacji — ma również możliwość połączenia się z serwisami: TrainingPeaks, Endomondo, Strava, Movescount,czy Relieve.
Zegarki Suunto jako niezawodne smartwatche.


Zegarek Suunto na pasku.
Zegarki sportowe zjednują ludzi z całego świata. Wystarczy tylko spojrzeć na szerokie grono ambasadorów szwajcarskiej marki! Do rodziny Suunto należy m.in. narciarz alpejski — Greg Hill, specjalista nurkowania z wstrzymanym oddechem — William Trubridge, czy biegacz przełajowy i wspinacz górski — Kilian Jornet. W przypadku każdej z tych osób mówimy o wielkiej miłości zarówno do sportu, jak i życia. To właśnie pasja oraz zaangażowanie, stanowią główne wartości, jakimi kieruje się szwajcarska marka przy tworzeniu kolejnych smartwatchy.Autoryzowany sklep marki Suunto– Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie zegarki Suunto są 100% oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego modelu dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Pozostaje ona respektowana przez autoryzowane serwisy marki, gwarantując tym samym profesjonalne doradztwo oraz pomoc. Wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt oraz oryginalne części, dzięki czemu mamy pewność odpowiedniej opieki nad naszym zegarkiem.