tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Suunto

zegarki Suunto

Suunto to wiodący producent prostych w obsłudze zegarków sportowych i precyzyjnych urządzeń pomiarowych, charakteryzujących się niewielkim rozmiarem i wagą. Ta fińska marka powstała już w 1936 roku i bardzo szybko zwrócono uwagę na produkty z logo Suunto. Wysoka jakość, najnowsze rozwiązania techniczne i niezawodność, od lat wzbudzają zaufanie szerokiego grona użytkowników urządzeń Suunto, wśród których spotkać można osoby profesjonalnie zajmujące się sportem jak również amatorów, lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Zegarki Suunto Damskie

Zegarki Suunto Damskie

Zegarki marki Suunto dopasowane do damskich potrzeb.

Zegarki Suunto Męskie

Zegarki Suunto Męskie

Kolekcja zegarków dla mężczyzn.

Zegarki Suunto Dodatki

Zegarki Suunto Dodatki

Akcesoria i dodatki do zegarków marki Suunto.

Zegarki Suunto Outdoor

Zegarki Suunto Outdoor

Kolekcja zegarków idealnych do uprawiania sportów outdoorowych.
Zegarki Suunto Training

Zegarki Suunto Training

Kolekcja zegarków z zaawansowanymi sportowymi funkcjami.

Opinie o zegarkach Suunto

SS018155000

Suunto SS018155000

Suunto Quest Black Speed Pack to świetny zegarek dla osób żyjących aktywnie. Ponadto kupując ten model dostaniemy jeszcze urządzenie Suunto Movestick Mini oraz Suunto FoodPOD Mini, dzięki którym będziemy mieli pełne dane pomiarowe. Suunto SS018155000 to bardzo lekki zegarek dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego do wykonania paska oraz koperty. Jakie funkcje możemy znaleźć w tym modelu? Przede wszystkim datownik, timer, stoper i szereg funkcji dla sportowców. Zegarek pokazuje informacje na temat naszego tętna. Możemy sprawdzić ile aktualnie spaliliśmy kalorii. Na zegarku pokaże się też test kondycyjny. Możemy ustawić sobie strefy alarmu, gdy nasze tętno przekroczy wyznaczone granice. Ciekawą funkcją jest też pokazanie programu następnego zalecanego treningu i ustawienie sobie całego programu treningowego na kolejne 7 dni. Dzięki takim funkcjom można osiągnąć swój cel treningowy. Dla wielu osób ciekawostką będzie, że zegarek pokazuje komunikaty motywacyjne. Dzięki tak rozbudowanym funkcjom treningowym możemy regularnie ćwiczyć i widzieć efekty naszych wysiłków.

SS014279010

Suunto SS014279010

Wśród zegarków sportowych wyróżnia się Suunto SS014279010. Jest to model dedykowany osobom aktywnym, które lubią spędzać czas uprawiając sport czy też wspinając się po górach. Jednak i osobom lubiącym zwyczajną rekreację ten model może się spodobać. Zegarek wykonany jest z tworzywa sztucznego, które jest lekkie, ale wytrzymałe. Aczkolwiek warto wiedzieć jakie funkcje posiada ten model. Przydać się mogą przede wszystkim datownik czy timer. Jednak można skorzystać też z bardziej zaawansowanych funkcji jak głębokościomierz, kompas, barometr czy termometr. Każda z tych funkcji może się przydać podczas uprawiania sportu czy zwykłego spaceru.

ANULUJ