Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Suunto na pasku

zegarki Suunto na pasku

Zegarki Suunto na pasku to nowoczesne urządzenia, które staną się niezawodnymi towarzyszami codziennych aktywności. Wielofunkcyjne modele zachęcą nas do aktywności fizycznych i pozwolą zaplanować każdy dzień. Z tymi zegarkami na nadgarstku z pewnością przeżyjemy niejedną przygodę.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Rodzaje pasków w zegarkach Suunto

Zegarki Suunto na pasku zostały zaprojektowane tak, by móc pełnić maksymalną ilość funkcji. W ten sposób są one nie tylko czasomierzami wskazującymi prawidłową godzinę, ale cennymi urządzenia poprawiającymi jakość naszego codziennego życia. W zależności od naszego stylu i potrzeb możemy wybrać model na pasku skórzanym, z tworzywa sztucznego lub tekstylny. Każdy z nich ma unikalne właściwości, które sprawdzą się w konkretnych aktywnościach dnia codziennego. Paski wyposażono w zapięcia na sprzączkę lub rzep, dzięki czemu idealnie dostosowują się do nadgarstka. Występują w szerokościach 20 oraz 24 mm, a ich mocowanie do koperty odbywa się za pomocą śrubek lub teleskopów “easy click”.
zegarki Suunto na pasku

Zegarki Suunto na pasku tekstylnym typu NATO

Paski tekstylne typu NATO cechują się miękkim i oddychającym materiałem, zapewniającym maksymalny komfort w codziennym użytkowaniu. Pierwotnie stworzone dla brytyjskich żołnierzy paski, dostosowane są do trudnych warunków zewnętrznych. Z powodzeniem będą nam służyć w trakcie wycieczek i podróży. Dzięki odporności na pot oraz wodę sprawdzą się także podczas pływania. Zegarki Suunto na pasku NATO przekonują wiele osób swoim unikalnym wyglądem. Nawiązujące do militarnego stylu wzornictwo, idealnie wpisuje się we współczesną miejską stylistykę. Tym samym będzie ono stanowić ciekawe uzupełnienie codziennego, casualowego stroju.
Zegarki Suunto na pasku skórzanym

Zegarki Suunto na pasku skórzanym łączą w sobie nowoczesność z klasyczną elegancją. Dopasowujący się do nadgarstka materiał, zapewnia komfort codziennego użytkowania. Idealnie skomponowana kolorystyka całego zegarka będzie świetnie współgrać ze smart casualowymi stylizacjami. W ten sposób zegarki Suunto na pasku skórzanym dopełnią naszego wizerunku w pracy lub podczas towarzyskich spotkań. Z całą pewnością sprawdzą się u osób, które chcą korzystać z szerokiej funkcjonalności tych urządzeń przy jednoczesnym podkreśleniu ich nowoczesnego wyglądu.Zegarki Suunto na paskach z tworzywa sztucznego

Zegarki Suunto na pasku z tworzywa sztucznego stworzono z myślą o osobach uprawiających sport. Ich konstrukcja została zaprojektowana do wytężonego wysiłku podczas treningów na siłowni, czy w terenie. Materiał dzięki swojej wodoszczelności z powodzeniem sprawdzi się także podczas pływania lub nurkowania z zegarkiem na nadgarstku. Co ważne, tworzywo sztuczne pozostaje bardzo łatwe w pielęgnacji - przy ewentualnym zabrudzeniu wystarczy wyczyścić go wodą lub przetrzeć mokrą ściereczką. Za sprawą  zastosowanego mechanizmu szybkiego zapinania, w mgnieniu oka możemy dokonać szybkiej i samodzielnej wymiany paska. W ten sposób dostosujemy wygląd naszego czasomierza do każdej okoliczności - od teraz będzie on mógł pełnić funkcję modelu sportowego oraz na co dzień.
zegarki Suunto na pasku