Zegarki Suunto są połączeniem prawdziwej wielofunkcyjności z nowoczesnym designem oraz trwałym wykonaniem. Seria Suunto Spartan kierowana jest do osób zawsze gotowych na nową przygodę i wyzwania. Zegarki idealnie wpasują się w nawet najbardziej wymagającą podróż. Dzięki tak  zaawansowanemu sprzętowi każda wyprawa będzie niezapomnianą przygodą, a  wszystkie wspomnienia będą zarejestrowane tak, aby w przyszłości mieć do nich łatwy dostęp. Ciężki teren, wymagające warunki atmosferyczne czy ujemne temperatury to codzienność dla każdego z zegarków marki SuuntoSpartan.

Perfekcyjne działanie w najtrudniejszych warunkach jest możliwe, dzięki  zastosowaniu najwyższej jakości materiałów takich jak stal, tytan oraz dopracowane, niezwykle mocne tworzywo sztuczne. Wielofunkcyjne zegarki Suunto posiadają  wbudowany tryb treningowy, który umożliwia rejestrowanie treningu przy ponad 80 dyscyplinach sportowych. Bardzo precyzyjny moduł GPS oraz niezwykle trwały i czytelny ekran dotykowy w zegarku sprawiają, że urządzenie jest pożądane przez profesjonalnych sportowców oraz ekstremalnych podróżników. Zoptymalizowanie  ekranu dotykowego pozwala na  przystosowanie go do warunków panujących na zewnątrz, a w razie potrzeby sterowanie trzema przyciskami umieszczonymi na kopercie. 

System wbudowany w zegarkach outdoorowych Suunto Spartan daje możliwość pełnej personalizacji treningów i nieustannie monitoruje . Jest to bardzo wygodne, ponieważ nawet bez włączania aplikacji, nasz zegarek wie, że jesteśmy w ruchu i dokładnie obserwuje mierząc kroki , puls, odległości. Co ciekawe, moduły pamięci pozwalają na dogłębną analizę przebytej aktywności oraz raportują o kolejnych treningach. 


Zegarki Suunto Spartan

Z pewnością można powiedzieć, że zegarki Suunto Spartan idealnie nadadzą się w góry, na rower, do biegania, pływania, jazdy na  nartach, łyżwach czy snowboardzie, ale także świetnie pasować będą do codziennego stroju. Producenci zadbali bowiem, aby ich design był niezwykle nowoczesny i dopasowany do aktualnych trendów. Każdy, kto zdecyduje się na zakup zegarka Suunto na pewno nie będzie żałował. Najwyższa jakość, idealne spasowanie, precyzja w każdym  calu oraz dokładne pomiary aktywności sprawią, że zegarek Suunto Spartan stanie się ulubionym kompanem podczas każdej podróży.