TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Suunto 3

Zegarki  Suunto 3

Współczesne zegarki treningowe mają do zaoferowania bardzo wiele, niezależnie od rodzaju sportu czy też lokalizacji, w jakiej uprawiamy daną dyscyplinę. Można śmiało stwierdzić, że zegarki Suunto brylują na tle konkurencji stanowiąc niedościgniony wzór zarówno pod względem wykorzystywanej technologii, jak i designu. Nic dziwnego, że w ofercie marki pojawiła się więc kolekcja Suunto 3, której przedstawiciele to idealne zegarki sportowe dla niej.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Suunto 3 i nordycka tożsamość


Zegarki Suunto 3 wyróżniają się przede wszystkim swoim przemyślanym designem. Minimalistyczne podejście do projektowania wprost z nordyckich klifów Finlandii to fundament, aby stworzyć doskonały zegarek fitnessowy dla pań. W ofercie próżno szukać zbędnej krzykliwości, co przekłada się na znacznie więcej niż praktyczny charakter tych czasomierzy. Sportowy zegarek w nordyckim stylu z powodzeniem posłuży nam nie tylko w trakcie treningu, ale również poza nim, jako stylowy dodatek uzewnętrzniający nasze zamiłowanie do zdrowego trybu życia. Decydując się na Suunto 3 szybko przekonasz się, że pomoże on nie tylko we właściwym przeprowadzeniu treningu, lecz stanie się też inspiracją dla wielu nowych i ciekawych kreacji.Życie na najwyższych obrotach

 
Wszystkie modele w kolekcji Suunto 3 to zaawansowane zegarki treningowe dla pań, które pomogą zadbać o kondycję i witalność w niespotykany dotąd sposób. Wszystkie produkty marki Suunto pod niepozorną bryłą, skrywają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu ich funkcjonalność wykracza daleko poza standardowe ramy treningowe. Zegarek Suunto 3 pozwala na bieżąco śledzić Twoją dobową aktywność, za sprawą takich dodatków jak licznik kroków, kalorii czy analizator snu. To wszystko w połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem pozwoli łatwo i przyjemnie zoptymalizować sposób w jaki dbamy o aktywność fizyczną, bez zaprzątania sobie głowy w ciągu dnia.Suunto 3 czyli Trener personalny na Twoim nadgarstku

Marzyłaś kiedyś o dostępie do spersonalizowanych porad profesjonalisty przez całą dobę? Od dziś stanie się to rzeczywistością, dzięki zegarkom Suunto 3. Ten nowoczesny damski zegarek treningowy na bieżąco sprawdza Twoją kondycję i zestawia ją z historią treningów oraz aktywności. Na tej podstawie automatycznie przygotowuje spersonalizowany plan treningowy na 7 dni, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Jeśli cokolwiek uniemożliwi Ci podjęcie zaplanowanej aktywności - bez zmartwień! Zegarek Suunto 3 samodzielnie zaadaptuje się do zaistniałej sytuacji i zmieni plan w taki sposób, aby zawsze osiągnąć wymaganą intensywność treningową. 
Pozostań w kontakcie

Zegarki Suunto 3 w pełni dostosowują się do wymagań użytkowników również w aspekcie socjalnym. Sportowy zegarek w nordyckim stylu nie tylko wygląda świetnie, ale gwarantuje stały kontakt z innymi miłośnikami zdrowego trybu życia. Zaawansowane oprogramowanie poza analizą Twojej aktywności, pozwala na dzielenie się ulubionymi miejscami i pobitymi rekordami z innymi użytkownikami zegarków Suunto. Co więcej, producent zadbał, aby zbierane dane były w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi aplikacjami jak Endomondo czy Strava. Po połączeniu zegarka z telefonem zyskasz dostęp do pakietu Suunto Value Pack, który jeszcze rozszerza dotychczasowe możliwości np. o tworzenie trójwymiarowych relacji z Twoich wypadów.