Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Suunto 5

0wyniki

Starasz się prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia, ale trudno Ci ocenić efekty codziennych aktywności? Wyobraź sobie, że od teraz dokładnie wiesz, w jakim tempie biegasz, ile czasu potrzebujesz na regenerację, i jak szybko bije Twoje serce po dużym wysiłku. Te i wiele innych wyników uzyskasz z Suunto 5. Kompaktowy smartwatch jest wyposażony w dokładny GPS, liczne funkcje sportowe i precyzyjne czujniki zdrowotne. Pozwalają optymalnie planować aktywność w terenie i z satysfakcją śledzić postępy. Dzięki nim zegarek Suunto 5 przez 24 godziny na dobę wspiera kompleksowo w uprawianiu sportów outdoorowych i kontroli stanu zdrowia. Odkryj jego możliwości!  

FILTRY0

Planuj treningi ze smartwatchem Suunto 5

Być może zdarzyło Ci się kiedyś przerwać trening z powodu burzy lub deszczu, zboczyć z zaplanowanej wcześniej trasy albo przecenić swoje sportowe możliwości. Z Suunto 5 na nadgarstku już Ci to nie grozi. Zegarek pomoże Ci w optymalnym planowaniu treningu


Dzięki niemu dowiesz się, po jakim czasie od zakończenia ostatnich ćwiczeń możesz podjąć kolejną aktywność fizyczną. W oparciu o pochodną długości, intensywności treningu i poziomu ogólnego zmęczenia, zegarek Suunto 5 wskaże dostępne zasoby energii. W przybliżeniu określi też liczbę godzin niezbędną do pełnej regeneracji. Niemałą rolę odgrywa tu również monitor snu, który mierzy jakość nocnego odpoczynku i tętno.  Gotowy do ćwiczeń? Teraz możesz już zaplanować przebieg aktywności dzięki wbudowanemu w Suunto 5 GPS. System zapisze wyznaczoną trasę, dokładnie Cię nią poprowadzi, a w razie zejścia ze szlaku - natychmiast o tym powiadomi.  


W określeniu trasy pomogą Ci również dodatkowe funkcje. Mowa tu przede wszystkim o informacjach pogodowych. Dzięki nim nie dasz się zaskoczyć nieprzewidzianym zmianom atmosferycznym, bo zegarek sportowy Suunto 5 odpowiednio wcześnie Cię o nich zaalarmuje. Godziny wschodów i zachodów słońca pozwolą natomiast uniknąć aktywności o zmroku. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej wsparcia w planowaniu ćwiczeń, skorzystaj z tygodniowych wskazówek treningowych.  


Śledź wyniki z Suunto 5

Smartwatch Suunto 5 z powodzeniem zastąpi Ci szereg mierników aktywności. Po prostu załóż go na nadgarstek, a odczytasz z Suunto 5 powiadomienia o tętnie, liczbie spalonych kalorii czy przebytym dystansie. Wbudowane czujniki biorą pod uwagę wiele zmiennych, gwarantując wysoką precyzję pomiarów.  

 


Tak jest też w przypadku mierzenia prędkości poruszania się, za które odpowiada technologia FusedSpeedTM. To wyjątkowe połączenie dwóch funkcji Suunto 5: GPS i nadgarstkowego czujnika przyspieszenia, którego zaletą jest bardzo dokładny pomiar prędkości biegu. Sygnał GPS jest filtrowany adaptacyjnie z uwzględnieniem informacji o przyspieszeniu uzyskanych z czujnika nadgarstkowego. Dzięki temu odczyt prędkości przy jednostajnym biegu jest dokładniejszy, a reakcje na zmiany prędkości — znacznie szybsze. Wszystkie dane zapisują się w dzienniku treningowym Suunto 5. Połączenie z telefonem pozwoli przechować wyniki w aplikacji, aby umożliwić Ci analizę postępów i pomóc w wyznaczeniu kolejnych celów. Da też dostęp do nowych tras, trenera oraz narzędzia do tworzenia filmów w 3D.  


Zegarek Suunto 5 pomoże Ci sięgać po biegowe sukcesy, ale nie tylko. Możesz go wykorzystać również do pomiaru 80 innych dyscyplin, np. jazdy na rowerze czy wspinaczki górskiej (dzięki funkcji wysokościomierza w zakresie do 10000 m sprawdzisz, na jakim poziomie się znajdujesz). Wodoszczelność 30-50 m chroni Suunto 5 przed zachlapaniem, nasiąknięciem potem czy zabrudzeniem kurzem przy intensywnym treningu w trudniejszych warunkach terenowych i pogodowych.  


Ćwicz tak jak Ci wygodnie z zegarkiem Suunto 5  

Mając na nadgarstku zegarek sportowy Suunto 5, możesz z niego korzystać ekstremalnie długo i ćwiczyć tak, jak Ci najwygodniej. W trybie czasu zegarek działa nawet przez 12 dni, a z włączonymi monitoringiem całodobowym i powiadomieniami komórkowymi - 7 dni. Tryb treningowy z GPS pozwala natomiast na użytkowanie urządzenia od 20 do 40 godzin.  


Nie wyobrażasz sobie treningu bez ulubionej muzyki? Od teraz steruj strumieniowymi multimediami za pomocą zegarka! Lubisz być w kontakcie z najbliższymi i wirtualnym światem nawet podczas ćwiczeń? Przekazywane przez smartwatch Suunto 5 powiadomienia nie pozwolą Ci przeoczyć żadnej wiadomości SMS, połączenia i komunikatów z aplikacji telefonu. Za jego pomocą dasz nawet radę odpowiedzieć na wiadomość za pomocą predefiniowanych komunikatów tekstowych. W każdej chwili możesz też skorzystać z Wi-Fi bezpośrednio z zegarka oraz za pośrednictwem telefonu komórkowego.  


A może domyślny wyświetlacz nie jest dla Ciebie wystarczająco czytelny? Żaden problem! Możesz dopasować ekran Suunto 5 do indywidualnych preferencji, wybierając tarczę spośród kilku gotowych analogowych lub cyfrowych propozycji. Jeśli natomiast pojawi się konieczność wymiany paska na nowy, zrobisz to w kilka sekund bez użycia dodatkowych narzędzi dzięki wygodnemu złączu Quick Release.  


Fińska marka nieustannie ulepsza możliwości Suunto 5. Aktualizacja systemu jest więc niezbędna, jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich najnowszych funkcji urządzenia. Zrobisz to szybko i wygodnie, podłączając zegarek do komputera z oprogramowaniem Suunto 5 SuuntoLink. Tak w łatwy sposób możesz korzystać z najlepszej wersji swojego smartwatcha, kiedy tylko tego potrzebujesz.