Kompleksowe wsparcie wymaga kompleksowych rozwiązań, a kiedy idzie o nasze zdrowie nie można iść na kompromisy. Jeżeli wiesz jak ważne jest dbanie o kondycję fizyczną i chcesz uprawiać sport z maksymalną korzyścią dla ciała, fińskie zegarki Suunto Training stworzone są właśnie dla Ciebie. Te niezwykłe cyfrowe czasomierze, nie są przygotowane jedynie pod kątem możliwości pomiaru czasu i wytrzymałości. Suunto Training to profesjonalne zegarki treningowe z zaawansowanym oprogramowaniem, które sprawi, że wiedza dostępna dotąd dla nielicznych, od teraz będzie się znajdować na Twoim nadgarstku!

Zacznijmy jednak od początku. Cyfrowe, wielofunkcyjne zegarki na trening wykonane są ze stali oraz tworzywa sztucznego, z którego powstają też ich wielobarwne paski. Takie rozwiązanie to połączenie wytrzymałości oraz wygody, dzięki czemu zaawansowane zegarki sportowe będą bardzo przyjazne w użyciu, nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Suunto Training to także doskonałe zegarki do biegania, ale ich możliwości wykraczają znacznie dalej. W zależności od modelu znajdziemy w nich szereg rozwiązań, które spełnią wymogi nawet ekstremalnych użytkowników. Zegarki Suunto Training posiadają takie dodatki jak wysokościomierz, barometr, kompas, czy nawet głębokościomierz, który pokaże jakie ciśnienie działa na czasomierz podczas zanurzenia. Ciekawą opcją jest też odporność na błoto, dzięki czemu Suunto Training to dobre zegarki outdoorowe i ciekawa propozycja dla fanów imprez takich jak Runmageddon czy Spartan Race. 

Tym co sprawia, żeprofesjonalne zegarki sportowe Suunto wyróżniają się na tle pozostałych jest ich cyfrowe wnętrze. Zaawansowane oprogramowanie treningowe pozwoli dogłębnie przeanalizować wszystkie aspekty treningowe. Modele Suunto Training wyposażone w moduł GPS nie tylko pozwolą prześledzić i wytyczyć trasę, oraz przeanalizować ich odległość. Mieszanka wszystkich pomiarów temperatury, wysokości itp. oraz analiza ich wypływu na Twój potencjał wysiłkowy to milowy krok w postępach treningowych. Suunto Training sprawdzają się wybornie jako zegarki do biegania, między innymi dzięki możliwości pomiaru pulsu w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że Twój zegarek na trening pomoże Ci nie tylko w analizie po jego odbyciu, ale zapewni realne wsparcie już w jego trakcie. Autorska aplikacja na telefon Suunto Movescount App umożliwi ponadto wygodne przeglądanie wszelkich zebranych informacji, a także dzielenie się wynikami z innymi użytkownikami modeli Suunto i całym otaczającym nas światem.