Zegarki outdoorowe z kolekcji Suunto Traverse to innowacyjne produkty, które zwiększają bezpieczeństwo podróżników udających się w dzikie tereny. Nie musisz dłużej drżeć przed nagłą zmianą pogody czy niespodziewanym zachodem słońca. Wyprostuj się, spójrz odważnie przed siebie i zacznij pokonywać bariery. Kolekcjonuj wspomnienia z wypraw i udowadniaj, że nie ma dla Ciebie nic niemożliwego.

Już nigdy nie zabłądzisz podczas górskiej wyprawy. Będziesz otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące lokalizacji, w której się znajdujesz. Wiesz dlaczego Suunto to świetny zegarek na wyprawę? Dlatego, że jest wyposażony w funkcję nawigacji po trasie zaplanowanej wcześniej  w serwisie Suunto Movescount. Wystarczy, że załadujesz trasę do zegarka za pomocą aplikacji mobilnej Suunto Movescount App, a następnie będziesz się jej trzymał. Bezbłędne wskazówki dotyczące przebiegu wędrówki otrzymasz dzięki temu, że zegarek wykorzystuje jednocześnie technologię nawigacji GPS oraz GLONASS. Uzyskasz także dane na temat wysokości na jakiej się znajdujesz, szybkości poruszania się, ciśnienia barometrycznego czy też całkowitego przewyższenia.

Wszystkie funkcje, które powinien posiadać zegarek w góry!

Każdy zegarek w góry z kolekcji Suunto Traverse pomaga w przewidywaniu nagłych załamań warunków atmosferycznych, na co pozwala funkcja barometru. Nie zaskoczy Cię burza z gwałtownymi piorunami. W porę ukryjesz się w schronisku, kierując się alarmem burzowym. Nie straszne będzie Ci również nagłe nadejście zmroku. Odpowiednio zaplanujesz godziny wędrówki, korzystając z wyświetlanych w zegarku danych na temat momentu wschodu i zachodu słońca. Przydatną funkcją jest również tryb latarki, dzięki któremu łatwo odczytasz informacje z mapy czy też odnajdziesz swoje rzeczy w plecaku. Zegarki outdoorowe Suunto Traverse są wyposażone w wydajną baterię, która pozwala na ich pełną obsługę nawet do 100 godzin.

Niezawodny zegarek na ryby? Postaw na model z serii Suunto Traverse.

Suunto Traverse to nie tylko doskonały zegarek w góry, lecz także do wędkowania czy polowania. Posiada tak przydatne w terenie funkcje jak kalendarz faz księżyca, prognozer pogody, monitoring strzałów czy tryb czerwonego podświetlenia. Jest to godny polecenia zegarek na ryby, ponieważ za jego pomocą będziesz mógł prowadzić dziennik połowów wędkarskich oraz zaplanujesz najlepszy czas na wędkowanie. 

Zegarek outdoorowy do codziennego użytku!

Zegarki Traverse to nie tylko modele przeznaczone do użytku w warunkach outdoorowych. Świetnie sprawdzą się również na co dzień, gdyż cechuje je designerski wygląd oraz wyposażenie w funkcje, które są przydatne w codziennym życiu. Dzięki korzystaniu z tego zegarka punktualność stanie się Twoją najlepszą cechą! Z łatwością policzysz również kroki wykonywane każdej doby oraz spalane kalorie. Zegarki te są wygodne w noszeniu, co jest m.in. zasługą lekkiej, kompozytowej koperty, która w żadnym stopniu nie nadwyręża nadgarstka. Pierścień tworzy natomiast wysokiej jakości stal nierdzewna, odporna na pęknięcia i powstawanie zarysowań. 

Suunto Traverse