Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Swatch Irony Big Classic

Zegarki Swatch Irony Big Classic

Zegarki Swatch Irony zostały wykonane w stylu klasycznym z elementami fashion. Dzięki temu prezentują się doskonale i nietuzinkowo. Szwajcarski producent wykorzystał materiały wysokiej jakości, aby czasomierze służyły przez wiele lat i cały czas wyglądały znakomicie. Każdy zegarek Swatch Irony ma kwarcowy mechanizm, który cechuje się precyzją i dokładnością. Czasomierze Swatch Irony Big Classic pokazują czas w sposób tradycyjny. Zegarki Swatch Irony Big Classic posiadają elitarny certyfikat Swiss Made, który jest potwierdzeniem szwajcarskiej precyzji i doskonałego wykonania. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Swatch Irony Big Classic – kolekcja dla wielbicieli doskonałego wzornictwa i jakości 

Kolekcja Swatch Irony Big Classic została stworzona z myślą o osobach ceniących tradycyjne dodatki. Czasomierze szwajcarskiego producenta będą świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Biżuteryjne stalowe bransolety gwarantują dopasowanie do eleganckich stylizacji. Zegarki Swatch Irony mają przejrzyste i gładkie tarcze. Na cyferblacie widoczne jest połączenie numerycznych indeksów z delikatnymi słupkami. Całość została uzupełniona klasycznymi wskazówkami, które mają wyróżniającą się kolorem część. Taki zabieg estetyczny sprawia, że zegarki Swatch Irony Big Classic prezentują się doskonale. 

Zegarek Swatch YWS454 BLACK SUIT BIG CLASSIC

Zegarek Swatch Irony – najwyższa jakość w modnym stylu 

Zegarek Swatch YWS432G STAND ALONE

Gwarancją najwyższej jakość szwajcarskich czasomierzy jest certyfikat Swiss Made. Zegarki Swatch to doskonałe modele, w których widoczne jest szwajcarskie rzemiosło oraz tradycja. Kwarcowy mechanizm zapewnia precyzyjne działanie zegarka, a szkło akrylowe bardzo dobrze chroni tarczę przed uszkodzeniami. Co więcej, niezależnie od materiału, z jakiego został wykonany pasek, zegarki Swatch Irony Big Classic są wygodne, a klasyczne zapięcia gwarantują bezpieczeństwo. Wodoszczelność na poziomie 30 m sprawia, że zegarki Swatch Irony Big Classic są chronione przed zachlapaniem. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Swatch dostępną w naszej ofercie!