Zegarki Swatch Irony Big Classic

Zegarki Swatch Irony zostały wykonane w stylu klasycznym z elementami fashion. Dzięki temu prezentują się doskonale i nietuzinkowo. Szwajcarski producent wykorzystał materiały wysokiej jakości, aby czasomierze służyły przez wiele lat i cały czas wyglądały znakomicie. Każdy zegarek Swatch Irony ma kwarcowy mechanizm, który cechuje się precyzją i dokładnością. Czasomierze Swatch Irony Big Classic pokazują czas w sposób tradycyjny. Zegarki Swatch Irony Big Classic posiadają elitarny certyfikat Swiss Made, który jest potwierdzeniem szwajcarskiej precyzji i doskonałego wykonania. 

czytaj więcej

Swatch Irony Big Classic – kolekcja dla wielbicieli doskonałego wzornictwa i jakości 

Kolekcja Swatch Irony Big Classic została stworzona z myślą o osobach ceniących tradycyjne dodatki. Czasomierze szwajcarskiego producenta będą świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Biżuteryjne stalowe bransolety gwarantują dopasowanie do eleganckich stylizacji. Zegarki Swatch Irony mają przejrzyste i gładkie tarcze. Na cyferblacie widoczne jest połączenie numerycznych indeksów z delikatnymi słupkami. Całość została uzupełniona klasycznymi wskazówkami, które mają wyróżniającą się kolorem część. Taki zabieg estetyczny sprawia, że zegarki Swatch Irony Big Classic prezentują się doskonale. 


Zegarek Swatch Irony – najwyższa jakość w modnym stylu 

Gwarancją najwyższej jakość szwajcarskich czasomierzy jest certyfikat Swiss Made. Zegarki Swatch to doskonałe modele, w których widoczne jest szwajcarskie rzemiosło oraz tradycja. Kwarcowy mechanizm zapewnia precyzyjne działanie zegarka, a szkło akrylowe bardzo dobrze chroni tarczę przed uszkodzeniami. Co więcej, niezależnie od materiału, z jakiego został wykonany pasek, zegarki Swatch Irony Big Classic są wygodne, a klasyczne zapięcia gwarantują bezpieczeństwo. Wodoszczelność na poziomie 30 m sprawia, że zegarki Swatch Irony Big Classic są chronione przed zachlapaniem. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Swatch dostępną w naszej ofercie!