Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Irony Big

0wyniki

Zegarek Swatch YWS404G Irony Big zegarek na bransolecie z datownikiem

Minimalistyczne zegarki Swatch Irony Big będą odpowiednie dla osób szukających dodatku na co dzień. Ich okrągłe koperty wykonane ze stali są utrzymane w minimalistycznym stylu. Doskonale chronią czasomierz i prezentują się przy tym bardzo gustownie. Zegarki Swatch z kolekcji Irony Big mają proste tarcze i ostre wskazówki, które pomagają w odczytaniu aktualnej godziny. Większość pasków czasomierzy wykonano w kolorze czarnym, brązowym bądź srebrnym. Niektóre mają odcienie beżu, bieli i różowego złota. Tak skomponowana kolekcja Swatch Irony Big pozwala na wybranie idealnego dodatku dla siebie. 

FILTRY0

Minimalistyczne tarcze w Swatch Irony Big 

Czasomierze szwajcarskiej marki wyprodukowano z zachowaniem modnego stylu i klasy. Tarcze w zegarkach Swatch Irony Big są niezwykle eleganckie. Nie ma na nich przesadnych zdobień i niepotrzebnych dodatków. Kolory tarcz dopasowane są do odcieni pasków. Całość łączy się z kopertą, wyglądając przy tym zjawiskowo. Na okrągłych tarczach znajdują się klasyczne cyfry, indeksy lub połączenie obu oznaczeń. Każdy z wymienionych pozwala na szybkie i bezproblemowe odczytanie godziny. Zegarki Swatch Irony Big mają szkło akrylowe, które zapewnia dużą przejrzystość, a w przypadku powstania zarysowań z łatwością można je wypolerować. 

Zegarek Swatch YWS449MB BLUE ICON męski zegarek na srebrnej bransolecie z niebieską tarczą i datownikiem

Zegarki Swatch Irony Big na skórzanych paskach 

Zegarek Swatch YWS409C LONELY VINTAGE męski zegarek na brązowym pasku ze skóry naturalnej z datownikiem

Skóra naturalna jest materiałem, który nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia czasomierza. Dopasowuje się do kształtu nadgarstka, dlatego codzienne zakładanie zegarka Swatch Irony Big nie wiąże się z obtarciami. Klasyczne zapięcie na sprzączkę umożliwia szybkie założenie i zdjęcie czasomierza. Jest to jedno z popularniejszych i uwielbianych rodzajów zapięć. Ten rodzaj jest ponadczasowy, dlatego całość zegarka zachowuje modny styl przez wiele lat. Co więcej, zegarki Swatch można wzbogacić grawerem, który sprawi, że każdy egzemplarz stanie się wyjątkową pamiątką.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Swatch Irony dostępną w naszej ofercie!