Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Swatch Irony Xlite

Zegarki Swatch Irony Xlite

Ciekawe zegarki Swatch Irony Xlite znajdą swoich fanów wśród osób lubiących praktyczne dodatki. Czasomierze wykonano przede wszystkim w stylu fashion, który jest niezwykle popularny w ostatnim czasie. Modne dodatki uzupełniają stylizacje i nadają wyjątkowego wyglądu nadgarstkom. Wybrane zegarki Swatch Irony Xlite można również wziąć nad wodę, bez ryzyka zniszczenia. Koperty Irony Xlite doskonale łączą się z paskami oraz tarczami, tworząc spójną stylistycznie całość.

czytaj więcej

Zegarki Swatch Irony Xlite w modnych kolorach 

Materiał, który został wykorzystany do produkcji czasomierzy, to wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Jest ono niezwykle odporne na upadki, uderzenia i zarysowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zegarek Swatch Irony Xlite będzie doskonale się prezentował przez wiele lat. W kolekcji szwajcarskiego producenta znaleźć można paski różnego koloru. Zaczynając od klasycznej czerni i srebra, a kończąc na zieleni, czerwieni czy pomarańczy. Wśród tak różnorodnych czasomierzy Irony Xlite każdy znajdzie idealnie dopasowany model dla siebie. 

Zegarek Swatch STRIPE BACK YES4011AG męski zegarek na srebrnej bransolecie i z czarna tarczą z datownikiem

Ciekawe tarcze w Swatch Irony Xlite 

Zegarek Swatch YES4000 GO RUN męski zegarek na niebieskim pasku i z niebieską tarczą z pomarańczowymi indeksami godzinowymi

W czasomierzach Swatch szwajcarskiego pochodzenia możemy znaleźć różnorodne tarcze. Dla wielbicieli minimalizmu odpowiednie będą zegarki Swatch Irony Xlite z tarczą w jednolitym kolorze. Takie modele wykorzystują proste wskazówki, które wskazują na cyfry odpowiadające danej godzinie. Dla szukających czegoś nietuzinkowego znajdą się egzemplarze z nieco bogatszymi tarczami. Połączenie dwóch kolorów w jednym modelu sprawia, że zegarek Irony Xlite przyciąga wzrok. Zastosowanie indeksów w postaci prostych kresek, które odbiegają kolorystycznie od innych elementów, to strzał w dziesiątkę. 

Zobacz wszystkie zegarki Swatch dostępne w naszej ofercie!