Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Irony Xlite

0wyniki

Zegarki Swatch Irony Xlite

Ciekawe zegarki Swatch Irony Xlite znajdą swoich fanów wśród osób lubiących praktyczne dodatki. Czasomierze wykonano przede wszystkim w stylu fashion, który jest niezwykle popularny w ostatnim czasie. Modne dodatki uzupełniają stylizacje i nadają wyjątkowego wyglądu nadgarstkom. Wybrane zegarki Swatch Irony Xlite można również wziąć nad wodę, bez ryzyka zniszczenia. Koperty Irony Xlite doskonale łączą się z paskami oraz tarczami, tworząc spójną stylistycznie całość.

FILTRY0

Zegarki Swatch Irony Xlite w modnych kolorach 

Materiał, który został wykorzystany do produkcji czasomierzy, to wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Jest ono niezwykle odporne na upadki, uderzenia i zarysowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zegarek Swatch Irony Xlite będzie doskonale się prezentował przez wiele lat. W kolekcji szwajcarskiego producenta znaleźć można paski różnego koloru. Zaczynając od klasycznej czerni i srebra, a kończąc na zieleni, czerwieni czy pomarańczy. Wśród tak różnorodnych czasomierzy Irony Xlite każdy znajdzie idealnie dopasowany model dla siebie. 

Zegarek Swatch STRIPE BACK YES4011AG męski zegarek na srebrnej bransolecie i z czarna tarczą z datownikiem

Ciekawe tarcze w Swatch Irony Xlite 

Zegarek Swatch YES4000 GO RUN męski zegarek na niebieskim pasku i z niebieską tarczą z pomarańczowymi indeksami godzinowymi

W czasomierzach Swatch szwajcarskiego pochodzenia możemy znaleźć różnorodne tarcze. Dla wielbicieli minimalizmu odpowiednie będą zegarki Swatch Irony Xlite z tarczą w jednolitym kolorze. Takie modele wykorzystują proste wskazówki, które wskazują na cyfry odpowiadające danej godzinie. Dla szukających czegoś nietuzinkowego znajdą się egzemplarze z nieco bogatszymi tarczami. Połączenie dwóch kolorów w jednym modelu sprawia, że zegarek Irony Xlite przyciąga wzrok. Zastosowanie indeksów w postaci prostych kresek, które odbiegają kolorystycznie od innych elementów, to strzał w dziesiątkę. 

Zobacz wszystkie zegarki Swatch dostępne w naszej ofercie!