Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Originals Lady

0wyniki

Zegarki Swatch Originals Lady

Zegarki Swatch Originals Lady to niezwykle kolorowe dodatki. Paski z tworzywa sztucznego gwarantują długotrwałe, komfortowe noszenie. Zegarki Swatch Originals to ciekawa propozycja dla dzieci i młodzieży. Styl fashion zapewnia dopasowanie do nowoczesnych trendów. Niektóre czasomierze mają długie paski, które tworzą podwójną bransoletę na nadgarstku. Każdy zegarek Swatch to inne zdobienie. Wśród wielu modeli każdy znajdzie idealny czasomierz dla siebie. 

FILTRY0

Swatch Originals Lady – modne dodatki 

Kolorowe dodatki to coś, co przykuwa uwagę. Efektowne zdobienia na bransoletach często podobają się i pasują do stylu młodzieżowego. Zegarek Swatch, oprócz ciekawych pasków, ma również wygodny mechanizm kwarcowy. Impuls elektryczny z baterii pobudza do ruchu kryształ kwarcu, dzięki czemu czasomierz płynnie działa. Zamontowane szkło akrylowe zapewnia dużą przejrzystość, a w przypadku powstania zarysowań w szybki i łatwy sposób można je wypolerować. Dla osób szukających bardziej biżuteryjnych dodatków odpowiedni będzie zegarek Swatch Originals z paskiem przypominającym modną bransoletkę. Ciekawie wyglądają również czasomierze zawieszone na pasku z kolorowych koralików. 

Zegarek Swatch FAIRY CANDY w kolorze pudrowego rózuZegarek Swatch Originals – dobra cena z zachowaniem wysokiej jakości 

Zegarek Swatch #BLUEFEATHER ba niałym silikonowym pasku

Czasomierze towarzyszą nam w codziennych obowiązkach. Zdarzają się więc upadki, zachlapania i zarysowania. Zegarki Swatch Originals zostały wykonane w całości z tworzywa sztucznego, co gwarantuje minimalizację uszkodzeń. Gwarancja producenta trwa aż 2 lata i respektowana jest nie tylko w serwisie centralnym, ale również przez inne autoryzowane serwisy. Za tak dobrze wykonaną biżuterię nie musimy płacić ogromnych pieniędzy. Zegarki Swatch Originals Lady są tanie i dobrej jakości. 

Zobacz wszystkie zegarki Swatch Originals dostępne w naszej ofercie!