Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Originals New Gent

0wyniki

Zegarki Swatch Originals New Gent

Zegarki Swatch Originals New Gent do doskonały wybór dla osób lubiących prostotę. Swatch New Gent to zegarki na pasku ze sztucznego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kolorowe tarcze i multum odcieni pasków z pewnością znajdą swoich wielbicieli wśród młodzieży. Czasomierze Originals New Gent Swatch sprawdzą się idealnie u osób czerpiących radość z wyjścia na basen, ponieważ producent zapewnia wodoszczelność na poziomie 30 m. Przy wyborze zegarka, który może służyć wiele lat warto zapoznać się z ofertą New Gent Swatch. 

FILTRY0

Swatch New Gent – szwajcarska precyzja  

Zegarek Swatch SVIK103-5300 SPRING PAY

Serce zegarka, czyli mechanizm, to najważniejszy element każdego czasomierza. Produkty marki Swatch wyróżnia certyfikat Swiss Made, który świadczy o wysokiej jakości zegarków pochodzenia szwajcarskiego. Czasomierze Swatch Originals New Gent precyzyjnie wskazują czas oraz przez długi okres działają bezawaryjnie, co jest potwierdzeniem zachowania największej dokładności podczas tworzenia mechanizmu.Originals New Gent Swatch – pomysł na prezent 

Wybierając wśród wielu modeli czasomierzy Swatch Originals New Gent, warto zatrzymać się przy zegarku Swatch EXCEPTIONNEL. Jest to model z kwarcowym mechanizmem objętym 2-letnią ochroną. Jego tarcza została przyozdobiona napisem „Good Luck” i koniczynką symbolizującą szczęście, dlatego jest to wyśmienity wybór na prezent. Bezbarwny kolor koperty tego modelu zegarka Swatch oraz beżowy pasek wpisują się w każdy styl, a kształt tarczy pasuje do każdego nadgarstka.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Swatch!

Zegarek Swatch SVIK104-5300 FRAGOLE PAY