Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Originals Scuba Libre

8wyniki

Zegarki Swatch Originals Scuba Libre

Zegarki Swatch Originals Scuba Libre to propozycja dla osób, które uwielbiają wyróżniające się dodatki. Każdy czasomierz szwajcarskiego pochodzenia wykorzystuje kwarcowy mechanizm. Dzięki temu Scuba Libre są niezawodne i zawsze wskazują prawidłową godzinę. Tarcze są stosunkowo małe, dokoła nich jest koperta wykonana z tworzywa sztucznego. Szkło akrylowe świetnie chroni ją przed zniszczeniem, a w przypadku powstania zarysowań szkiełko można wypolerować. Czasomierze Swatch Scuba Libre mają paski wykonane z takie samego materiału, co koperty. Dzięki temu tworzą piękną całość. Modele Swatch Originals wykonano w stylu fashion, co sprawia, że są modnymi dodatkami. 

czytaj więcej
FILTRY0

Swatch Scuba Libre – barwne propozycje dla miłośników pływania 

Szwajcarskie zegarki Swatch Scuba Libre są niezwykle barwne. Ich paski mają często zaskakujące, nietuzinkowe wzory. Ciekawym modelem jest zegarek Swatch Originals z kopertą i paskiem w kolorze białym, ozdobioną kolorowymi kropkami. Podobnie interesujący jest czasomierz z białymi kropkami na czarnym tle. Niektóre modele mają różnego rodzaju wzory geometryczne, które idealnie będą pasować do codziennych stylizacji. Dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają nieco bardziej stonowanych dodatków, świetną propozycją będą zegarki Swatch Scuba Libre w jednym kolorze. Do wyboru są paski różowe, białe, zielone, czarne oraz niebieskie. 

Zegarek Swatch SUUK108 zegarek na białym pasku z kolorowymi kropeczkami na pasku i kopercie

Swatch Originals – zegarki szwajcarskie o zaskakującym wzornictwie 

Zegarek Swatch Serifos SUUO100 zegarek męski na pomarańczowym paski i z niebieską tarczą

Miłośnicy sportów wodnych z pewnością ucieszą się z wodoszczelności, jaką gwarantuje producent zegarków Swatch Originals Scuba Libre. Czasomierze można zabierać na głębokość aż 200 m bez ryzyka zalania. Dzięki temu możesz zwiedzać podwodny świat ze stylowym dodatkiem na nadgarstku. Jest to ułatwienie również w codziennym życiu. Zegarka nie trzeba ściągać pod prysznic lub do mycia samochodu. Paski zapinane są na sprzączkę, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych momentach.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Swatch dostępną w naszej ofercie!