Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Originals Sistem51

0wyniki

Zegarki Swatch Originals Sistem51 zostały stworzone w głównej mierze w stylu fashion. Kolorowe paski w połączeniu z wyjątkowymi kopertami tworzą niesamowitą całość. Wykorzystany materiał w czasomierzach Swatch Sistem51 to przede wszystkim wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dlatego takie dodatki są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Co więcej, zegarek Sistem51 Swatch możesz zabrać pod prysznic, a niektóre modele przeznaczone zostały do pływania. Wodoszczelność na poziomie 30 m pozwala na używanie zegarka w codziennych sytuacjach, bez obaw o uszkodzenie podczas mycia rąk czy zmywania. 

FILTRY0

Z czasomierzem Swatch Sistem51 dbaj o środowisko 

Szwajcarski producent zadbał nie tylko o wyjątkowy styl czasomierzy. Wiele prezentowanych modeli wykorzystuje automatyczny mechanizm, który napędza się samoistnie podczas ruchów ręką. Dzięki temu zegarki Swatch Originals Sistem51 nie potrzebują baterii. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i ekonomiczne. Automatyczny mechanizm w Sistem51 Swatch sprawia, że możesz zapomnieć o cyklicznym nakręcaniu zegarka czy regularnej wymianie baterii. Postaw na wyjątkowy i użyteczny dodatek na swoim nadgarstku!

Zegarek Swatch YIS405G  SISTEM TUX zegarek na bransolecie w kolorze różowego złota i srebra z datownikiem swiss made

Modne zegarki Swatch Originals Sistem51 

Zegarek Swatch YIB400 Sistem Slate męski zegarek na czarnym pasku z datownikiem swiss made z automatycznym mechanizmem

Kupując czasomierz, chcemy mieć pewność, że będzie wpisywał się w aktualne trendy. Modele Sistem51 Swatch to świetna opcja. Spośród wielu wyjątkowych tarcz możesz wybrać tę jedyną pasującą do Twojego stylu. W ofercie znajdują się czarne z dodatkowymi zdobieniami, różowe w białe paski czy granatowe z ciekawymi wzorami geometrycznymi. Dla każdego, kto woli klasyczne dodatki, idealny będzie Swatch Sistem51 z jednokolorową tarczą. Każdy zegarek pokazuje czas przy pomocy systemu wskazówkowego. Takie rozwiązanie gwarantuje ponadczasowość biżuterii. 

Zobacz całą kolekcję Swatch dostępną w naszej ofercie!