Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Swatch Originals Square

Zegarki Swatch Originals Square

Zegarki Swatch Originals Square to propozycja dla każdego, kto szuka nieszablonowych dodatków. Kwadratowa koperta, w połączeniu z bransoletą stworzoną z elementów tego samego kształtu, potrafi urozmaicić każdą stylizację. Zegarki Swatch zachwycają kolorystyką. Mają proste tarcze, bez zbędnych dodatków. Każdy zegarek Swatch pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są krótki i proste. Kształtem przypominają prostokąt. Czasomierze Swatch Originals będą odpowiednim dodatkiem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki rozciąganej bransolecie Swatch zegarki leżą idealnie na każdym nadgarstku.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Swatch – zegarki zaskakujące oryginalnym wzornictwem 

Szwajcarskie czasomierze wyróżniają się nietypowym wyglądem. Całość przypomina bransoletkę. Elementy są jednakowego rozmiaru, przez co każdy model prezentuje się modnie i spójnie. Zegarek Swatch na bransolecie z dodatkiem brokatu sprawdzi się u osób szukających połyskującej biżuterii. Taki model ma jednokolorową kopertę, bez oznaczonych godzin. Odczytywanie godziny ułatwiają zaokrąglone na końcach wskazówki. Biały czasomierz Swatch Originals to propozycja dla kogoś, kto szuka bardziej klasycznego wzoru wśród wyróżniającego się designu. Najpopularniejsze zegarki Swatch łączą w sobie kilka kolorów, przez co nie sposób przejść obok nich obojętnie. 

Zegarek Swatch SNOW BAR SUBW113A zegarek z prostokątną kopertą na białym pasku swiss made

Zegarek Swatch – szwajcarska jakość w nietuzinkowym wydaniu 

Zegarek Swatch CARNAVALESCO SUBM124B zegarek z kolorową prostokątną kopertą

Serce każdego czasomierza jest najważniejsze. Wykorzystany mechanizm działa poprzez impuls elektryczny z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Jest to jeden z popularniejszych systemów dostępnych na rynku. Zegarki Swatch Originals Square mogą działać przez wiele lat, bez jakichkolwiek usterek. Szkło akrylowe jest elastyczne. Dzięki temu możesz je z łatwością wypolerować, gdy powstaną niechciane zarysowania. Wodoszczelność na poziomie 30 m gwarantuje szczelność i zabezpieczenie przed dostaniem się kropli do środka. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Swatch dostępną w naszej ofercie!