TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Swatch Skin Classic

Funkcjonalne dodatki, takie jak zegarki Swatch Skin Classic są cenione przez wszystkich wielbicieli minimalistycznych, ale efektownych akcesoriów. Jeśli nie chcesz martwić się o zalanie lub o przypadkowe uszkodzenie zegarka, sprawdź ofertę czasomierzy Swatch Skin. Ta biżuteria łączy w sobie styl fashion i klasykę. Analogowe tracze wskazują aktualny czas przy pomocy ostrych wskazówek. Paski z tworzywa sztucznego, stali lub skóry naturalnej zapewniają wygodę podczas noszenia. Zegarki Swatch cenione są na całym świecie za jakość i niepowtarzalny design, czego potwierdzeniem jest również kolekcja Swatch Skin. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Swatch Skin Classic – zegarki trafiające w zróżnicowane gusta 

Uniwersalne czasomierze Swatch przypadną do gustu osobom, które szukają jednego, ale konkretnego dodatku. Wśród 14 różnych kolorów pasków z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Swatch Skin jest odporny na większe zachlapania. Szwajcarski producent zapewnia wodoszczelność na poziomie 30 m. Czasomierze występują w wersjach na paskach lub na bransoletach. Te drugie idealnie współgrają z eleganckimi koszulami i sukniami balowymi. Szwajcarskie zegarki Swatch Skin Classic nadają się również dla najmłodszych. Kolorowe koperty i tarcze pomogą w poznawaniu godzin i odczytywaniu czasu. 


Szwajcarska precyzja w czasomierzach Swatch Skin 

W zegarkach Swatch użyto mechanizmu kwarcowego, który działa przy pomocy impulsu z baterii elektrycznej. Taka technologia jest niezawodna, więc godzina na tarczy zawsze będzie aktualna. Dla zapewnienia wysokiej ochrony wykorzystano akrylowe szkło. Jest ono bardzo przejrzyste, a w przypadku zarysowań bardzo łatwo je wypolerować. Większość modeli zapinana jest na sprzączkę. Jest to jedno z bardziej popularnych zapięć na rynku. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Swatch Skin dostępną w naszej ofercie!