Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Celestial Opulence

0wyniki

Zegarek Timex z gwiazdami to unikatowy czasomierz, w którym klasyczna elegancja przeplata się z romantyczną wizją nocnego nieba. Kultowa marka zamknęła rozgwieżdżone niebo w stylowej tarczy, czyniąc Timex dla niej dodatkiem, obok którego nie można przejść obojętnie. Kolekcja Celestial Opulence kryje w sobie wiele niewidocznych na pierwszy rzut oka tajemnic - tak, jak niebo będące inspiracją do jej stworzenia.

czytaj więcej
FILTRY0

Automatyczny zegarek Timex dla niej

Obecnie zegarek z mechanizmem automatycznym napędzanym ruchem ręki to synonim prestiżu i przejaw zainteresowania wieloletnią historią zegarmistrzostwa. Wszystko za sprawą złożoności mechanizmu i nawiązania do czasów, kiedy tworzenie zegarków stanowiło prawdziwą sztukę. Tak jest i w tym przypadku, bowiem automatyczny zegarek Timex dla niej to gwarancja najwyższej jakości zapewniana przez markę, której tradycja rozpoczęła się na długo przed popularyzacją zegarków kwarcowych.
Niebieski zegarek Timez Celestial Opulence z akcentami w kolorze różowego złota


Automatyczny zegarek Timex dla niej w czarnym kolorze z akcentami w kolorze złota
W cechującym się wysoką dokładnością pomiaru mechanizmie zamknięto aż 21 kamieni, które wraz z pracą serca zegarka mamy okazję obserwować przez przezroczysty dekielek czasomierza. Co ważne, widoczny mechanizm to nie tylko niesamowity efekt estetyczny, ale przede wszystkim cecha prestiżowych zegarków, do których bez wątpienia zalicza się zegarek Timex z gwiazdami na tarczy.


Unikatowe, ciekawe rozwiązanie, jakim jest zastosowanie wskazówki godzinowej bez wyraźnego połączenia ze środkiem tarczy to kolejna z niespodzianek, jakimi zachwyca Timex dla niej. Zegarek automatyczny czaruje indeksami godzinowymi oznaczonymi kryształkami Swarovskiego i hipnotyzuje stylowymi gwiazdkami zamieszczonymi w głównych punktach cyferblatu. Propozycja dostępna jest w granatowej oraz czarnej wersji kolorystycznej, co podkreśla elegancję i doskonale koresponduje z wizją nocnego nieba.Timex Celestial Opulence czyli zegarek z gwiazdami na tarczy

W kolekcji Celestial Opulence pojawił się też zegarek Timex ze znakiem zodiaku, na który muszą zwrócić uwagę panie preferujące mechanizmy kwarcowe. Tarcze w odcieniach bieli, granatu i szarości przywodzą na myśl widowiskowy gwiezdny pył. Delikatny połysk równomiernie rozkładający się na cyferbalcie dodaje kompozycji subtelnego, biżuteryjnego charakteru. Jednak na najlepsze przychodzi czas po zapadnięciu zmroku. Za niesamowity efekt odpowiada koronka, której wciśnięcie aktywuje wydajne podświetlenie tarczy w systemie Indiglo.
Gwieździsty zegarek Timex Celestial Opulence


Gwiezdny zegarek Timex Celestial Opulence idealny dla niej
Jeden ruch sprawia, że oczom ukazują się trzy gwiazdozbiory. Ich ułożenie jest ściśle związane z aktualnym znakiem zodiaku, który widnieje na niebie podczas narodzin każdego z nas. Właśnie dlatego zegarek Timex ze znakiem zodiaku jest idealnym pomysłem na prezent. W dzień da się poznać jako elegancki czasomierz w nowoczesnym wydaniu, zaś po uruchomieniu podświetlenia tarczy stanie się zjawiskowym dodatkiem, który podkreśli indywidualizm jego posiadaczki.


Zegarki Timex z gwiazdami na tarczy to absolutnie niezwykłe propozycje, które obok oszałamiającego wyglądu mają do zaoferowania wysoką funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania, co przejawia się m.in. w wodoszczelności 50 m oraz gwarancji udzielanej aż na 3 lata! 

A Ty, wybrałaś już model stworzony z myślą o Tobie?