SORTUJ POKAŻ FILTRY
zegarek damski Timex TW2T48600 Timex TW2T48600
zegarek damski
300,00 zł 276,00 zł
24h
zegarek damski Timex TW2T48500 Timex TW2T48500
zegarek damski
300,00 zł 276,00 zł
24h
zegarek damski Timex TW2T48300 Timex TW2T48300
zegarek damski
300,00 zł 276,00 zł
24h

Damski zegarek cyfrowy Timex

Cechą charakterystyczną małego zegarka cyfrowego Timex jest prostokątna koperta o ściętych bokach. Ciekawa geometria tarczy czyni czasomierz delikatnym i zarazem bezkompromisowym. Za niepowtarzalny charakter kompozycji odpowiada surowa forma prostokąta złagodzona opływowym wykończeniem, które dodaje jej delikatności. Co więcej, zegarki z kolekcji Timex Digital Mini zostały wyposażone w gustowną bransoletę. Nieduże ogniwa rozmieszczone pionowo w jej centralnej części wprowadzają do kompozycji nutkę biżuteryjnego charakteru. Zegarki utrzymane zostały w ponadczasowych kolorach opartych o stylowe różowe złoto, klasyczne srebro, kobiecy róż oraz wytworną czerń. 

Niewielki zegarek elektroniczny wygrywa z innymi rozwiązaniami już na starcie. Za prezentowanie starannie dopracowanych funkcji odpowiada przejrzysty wyświetlacz zamknięty w delikatnej kopercie gwarantującej wygodę. Niepozorny prostokąt da Ci natychmiastowy dostęp do pomiaru czasu z dokładnością do setnej sekundy. Na co dzień szczególnie przydatny okazuje się zegarek z alarmem, który przypomni o zbliżającym się spotkaniu oraz funkcja kalendarza wskazująca aktualną datę i dzień tygodnia. Czasomierz wyposażony w timer sprawdzi się podczas gotowania, a funkcja stopera sprosta podstawowym pomiarom sportowym. Wszystko to w zasięgu Twojej ręki - obsługiwane trzema przyciskami funkcyjnymi rozmieszczonymi na kopercie.

Jako że moda po raz kolejny zatacza koło, cyfrowe zegarki retro wzbogacone o najnowsze trendy designu, stały się jednymi z najbardziej pożądanych modnych zegarków dla niej. Urozmaicają codzienne stylizacje oraz stroje formalne. Rekomendowane są jako zegarki codzienne do pracy i szkoły oraz na wyjścia półformalne. Stanowią świetnie prezentujący się dodatek, który wprowadzi do Twojej garderoby powiew świeżości.