Zegarki elektroniczne powracają do damskiej mody w wielkim stylu. Inspirowane stylistyką królującą pod koniec ubiegłego wieku podbijają serca pań stawiających na oryginalny design. Mały zegarek cyfrowy Timex jest miejscem, w którym wyrazista stylistyka retro spotyka się z kobiecym wykończeniem, tworząc efektowny dodatek. Każdy z dostępnych w serii Timex Digital Mini zegarków został stworzony z myślą o pewnych siebie paniach, które nie boją bawić się modą.

Damski zegarek cyfrowy Timex

Cechą charakterystyczną małego zegarka cyfrowego Timex jest prostokątna koperta o ściętych bokach. Ciekawa geometria tarczy czyni czasomierz delikatnym i zarazem bezkompromisowym. Za niepowtarzalny charakter kompozycji odpowiada surowa forma prostokąta złagodzona opływowym wykończeniem, które dodaje jej delikatności. Co więcej, zegarki z kolekcji Timex Digital Mini zostały wyposażone w gustowną bransoletę. Nieduże ogniwa rozmieszczone pionowo w jej centralnej części wprowadzają do kompozycji nutkę biżuteryjnego charakteru. Zegarki utrzymane zostały w ponadczasowych kolorach opartych o stylowe różowe złoto, klasyczne srebro, kobiecy róż oraz wytworną czerń. 

Niewielki zegarek elektroniczny wygrywa z innymi rozwiązaniami już na starcie. Za prezentowanie starannie dopracowanych funkcji odpowiada przejrzysty wyświetlacz zamknięty w delikatnej kopercie gwarantującej wygodę. Niepozorny prostokąt da Ci natychmiastowy dostęp do pomiaru czasu z dokładnością do setnej sekundy. Na co dzień szczególnie przydatny okazuje się zegarek z alarmem, który przypomni o zbliżającym się spotkaniu oraz funkcja kalendarza wskazująca aktualną datę i dzień tygodnia. Czasomierz wyposażony w timer sprawdzi się podczas gotowania, a funkcja stopera sprosta podstawowym pomiarom sportowym. Wszystko to w zasięgu Twojej ręki - obsługiwane trzema przyciskami funkcyjnymi rozmieszczonymi na kopercie.

Jako że moda po raz kolejny zatacza koło, cyfrowe zegarki retro wzbogacone o najnowsze trendy designu, stały się jednymi z najbardziej pożądanych modnych zegarków dla niej. Urozmaicają codzienne stylizacje oraz stroje formalne. Rekomendowane są jako zegarki codzienne do pracy i szkoły oraz na wyjścia półformalne. Stanowią świetnie prezentujący się dodatek, który wprowadzi do Twojej garderoby powiew świeżości.