Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Navi XL

2wyniki

Zegarki Timex Navi XL

Osoby szukające dodatków, które będą zachwycać swoim wyglądem, z pewnością zwrócą uwagę na zegarek Timex. Są to czasomierze o ciekawych tarczach. W modelach Timex Navi XL godziny oznaczono indeksami o różnych kształtach. Zazwyczaj są to koła oraz prostokąty, przez co na tarczy jest różnorodność. Przekłada się to na łatwiejsze odczytywanie aktualnej godziny. Zegarki Timex wykonano w trzech wersjach – na skórzanym pasku, na stalowej bransolecie oraz na pasku z materiału tekstylnego typu NATO. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. Timex Navi to zegarki w stylu klasycznym i typu Driver. Mają elementy modowe, co sprawia, że ich wygląd jest bardzo efektowny.

FILTRY0

Timex Navi XL – amerykański efektowny design 

Głównym przeznaczeniem zegarków jest pokazywanie godziny, ale amerykański producent postarał się, aby nie było to nudne i trywialne. W swoich zegarkach wykorzystał wskazówkę, na której końcu jest okrąg. W efekcie na zegarkach Timex Navi XL można rozróżniać godziny przed- i popołudniowe. Jest to nie tylko zabieg praktyczny, ale również estetyczny. Tarcza z taką wskazówką jest modna i ciekawa. Cyferblat został wzbogacony również o datownik z powiększeniem. Szkło mineralne, które chroni zegarki Timex przed uszkodzeniami, ma element powiększający umieszczony nad datownikiem. 

Zegarek Timex Navi XL męski na brązowym pasku

Zegarek Timex  doskonałe wzornictwo w korzystnej cenie  

Zegarek męski Timex Navi XL na czarnym pasku

Każdy z nas szuka zegarka w określonym stylu. Jedni chcą eleganckie dodatki, a inni nieco bardziej sportowe. Wśród modeli Timex Navi XL są trzy rodzaje pasków. Stalowa bransoleta stworzona z ogniw to propozycja dla osób, które lubią eleganckie konstrukcje. Materiał tekstylny typu NATO sprawdzi się u każdego, kto częściej sięga po sportowe stylizacje. Paski wykonane ze skóry naturalnej są najbardziej klasycznymi. Ich wykończenie jest matowe, a ciekawe szycie obok zakończenia koperty sprawia, że zegarki Timex zaliczane są to dodatków fashion. Wszystkie propozycje z kolekcji Timex Navi XL to doskonała opcja dla osób ceniących jakość i dobre wzornictwo.  

Zobacz wszystkie zegarki Timex dostępne w naszej ofercie!