Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Southview

3wyniki

Niewielu jest na rynku producentów, którzy za cel postawili sobie skomponowanie możliwie szerokiej oferty. Jeszcze mniej jest takich, mogących pochwalić się długą zegarmistrzowską tradycją, a marka Timex łączy oba te przymioty. Wśród wielu rozmaitych kolekcji nie mogło zabraknąć też takich, które prezentować mają wkład manufaktury w rozwój zegarmistrzostwa. Jedną z nich bez wątpienia jest właśnie kolekcja Timex Southview.

FILTRY0

Amerykańskie zegarki do garnituru 

Jednym z najpopularniejszych typów czasomierzy są zegarki do garnituru. Wielu twierdz wręcz, że jeśli mężczyzna może posiadać tylko jeden zegarek, powinien on pasować właśnie do eleganckiego stroju. Kolekcja Timex Southview stworzona jest właśnie z myślą o osobach potrzebujących klasycznego zegarka, który będzie idealnym dodatkiem na specjalne okazje lub do casualowej koszuli. Co chyba oczywiste w przypadku marki Timex, modele z tej kolekcji stworzone są zgodnie z amerykańską stylistyką, która wyraźnie różni się od szwajcarskich czy japońskich konkurentów. Okrągła koperta z wyraźnie wychodzącymi uszami przypinana jest tu do tłoczonego paska ze skóry.
Elegancki zegarek Timex na czarnym skoórzanym pasku z białą minimalistyczną tarczą


Stylowy zegarek Timex Southview na skórzanym pasku w niebieskim kolorze oraz minimalistyczną tarczą.
Zegarki Timex Southview mają średnicę 41 mm, odpowiednią dla garniturowych modeli i wysokość 10mm, pozwalającą im łatwo schować się pod mankiet. Tarcze są w tej kolekcji bardzo przejrzyste, pozbawione zbyt dużego natłoku niepotrzebnych elementów. W roli indeksów wykorzystano naprzemiennie stosowane układy cyfr rzymskich oraz tradycyjnych słupków. W niektórych modelach pojawiają się fakturowane tarcze oraz datowniki w formie tarczowej, urozmaicające nieco stonowaną kompozycję.Dlaczego zegarki Timex Southview? 

Decydując się na zakup zegarków z kolekcji Timex Southview otrzymujesz produkt od jednego z najbardziej uznanych producentów w branży. Amerykański producent obecny jest na rynku nieprzerwanie od ponad 165 lat. Współcześnie zegarki Timex sprzedawane są niemal we wszystkich państwach świata w milionach egzemplarzy. Tak ogromna popularność nie wzięła się znikąd, co wyraża się w jakości wykonania i oryginalności przedstawianych propozycji. Zegarki Timex charakteryzują się przemyślanym konceptem i zawsze przygotowane są z myślą o spełnianiu konkretnych wymogów.
Zegarek Timex Southview na brązowym pasku z granatową tarczą


Timex Southview na brązowym pasku z białą tarczą oraz złotymi akcentami
Kolekcja Timex Southview to nie tylko świetnie wyglądające dodatki w rozsądnej cenie, ale po prostu rzetelnie wykonane zegarki. W ich wnętrzu pracuje sprawdzony i niewymagający szczególnej uwagi mechanizm kwarcowy. Użytkowanie czasomierza może narazić go na różne sytuacje, dlatego przed uszkodzeniem zegarki Timex Southview chronione są mineralnym szkiełkiem i 30m wodoszczelności.