Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Stranger Things

3wyniki

Zegarki Timex Stranger Things ujrzały światło dzienne! Bestsellery amerykańskiej marki zostały całkowicie pochłonięte przez Upside Down i siły w nim panujące. Aż 3 modele zyskały znacznie więcej niż graficzne dopasowanie do serialu Stranger Things. Timex stanął na wysokości zadania i zaprezentował zegarki, które Cię zaskoczą, zagwarantują dreszczyk emocji, a przede wszystkim - nie zawiodą.

Jako miłośnik serialu Netflixa musisz użyć podświetlenia Indiglo, ustawić alarm i zerknąć na dekielek czasomierza. Dlaczego? Zobacz w drugiej części opisu, a najlepiej przekonaj się na własnej skórze!

FILTRY0

Timex T80 x Stranger Things

Kolaboracja serialu Stranger Things i zegarków Timex rozpoczyna się od... charakterystycznej stylistyki lat 80. ubiegłego wieku! Cyfrowy Timex T80 x Stranger Things TW2V50900 jest czasomierzem z duszą, stylizowanym na hit mody tamtych lat - jedne z pierwszych zegarków elektronicznych na rynku. Ciężko wyobrazić sobie model, który lepiej wpisze się w koncepcję serialu. Ale to dopiero początek! Elementy serialu Stranger Things są widoczne już na pierwszy rzut oka! W zegarku Timex T80 x Stranger Things TW2V50900 czekają na Ciebie:

Timex 180 x Stranger Things
Funkcje zegarka Timex 180 x Stranger Things
 • Czerwony cyferblat z rowerami, którymi poruszali się bohaterowie serialu.
 • Dekielek oznaczony logo Stranger Things.
 • Wyjątkowa odsłona podświetlenia Indiglo. Teraz po naciśnięciu guzika, na cyferblacie wyświetli się napis "Stranger Things" w designie znanym z horrorów.
 • Muzyka z Upside Down, którą uruchomisz na żądanie lub wraz z alarmem.
 • 15:00 stanie się wyjątkowa. Przez 20 sekund zegarek będzie pokazywał alternatywną rzeczywistość.

Timex T80 w odsłonie specjalnej Stranger Things to model, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!


Timex Atlantis x Stranger Things

Pamiętasz zegarek noszony przez szeryfa Hoppera? To Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000, który już teraz możesz mieć na swoim nadgarstku! Bestseller o mocno sportowym designie na żywicznym pasku doskonale pasuje do mroku, którego nie brak w Upside Down. W zegarku Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000 czekają na Ciebie:

 Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000
Funkcje zegarka Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000
 • Alarm to znana Ci doskonale muzyka ze Stranger Things.
 • Za każdym razem, gdy wybije 15:00 zegarek przez 20 sekund wyświetli Upside Down. Nie daj się zaskoczyć!
 • Autorskie podświetlenie Indiglo od Timex’a wzbogacone zostało o charakterystyczny motyw graficzny. Jaki? Sprawdź sam!


Tak jak w poprzednim modelu, serialowe motywy w zegarku Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000 dostrzec można zaraz po zerknięciu na jego tarczę. Na dekielku zaś, zobaczyć można logo potwierdzające przynależność do edycji specjalnej.


Timex Camper x Stranger Things

Zegarkiem zamykającym wyjątkową kolekcję Timex x Stranger Things jest Timex Camper TW2V50800. W serialu nosi go Lucas Sinclair. To zdecydowanie najbardziej niepozorny czasomierz całej serii. Po spojrzeniu na tarczę, dostrzec można serialowe motywy, w tym:

Zegarek Timex Camper TW2V50800 x Stranger Things
wygląd zegarka Timex Camper TW2V50800.
 • Logo Stranger Things.
 • Cyfry arabskie zamieszczone do góry nogami.

Jednak świat naprawdę stanie na głowie dopiero po wciśnięciu przycisku odpowiadającego za kultowe podświetlenie Indiglo. To wtedy z tarczy wyskoczy drapieżny Demogorgon! Cyferblat rozświetli się na czerwono, a kilka rzędów zębów zatrzyma Twój wzrok na dłużej!

Demogorgon zegarek Timex Camper TW2V50800.


Wyjątkowy model zegarka Timex x Stranger Things

Analogowy model Timex stworzony w kolaboracji ze Stranger Things to strzał w dziesiątkę dla osób, które w codziennym użytkowaniu stawiają na bardziej stonowane modele. Smaczki stricte związane z serialem wyłapią jedynie miłośnicy serialu, a dla innych będzie to po prostu dodatek z ciekawym twistem w designie.


Dla kogo są zegarki Timex Stranger Things?


Serialowe akcenty, jakie znajdziemy w zegarkach Timex x Stranger Things sprawiają, że są to przede wszystkim gadżety dla fanów serii produkcji Netflix’a. Dzięki mrocznej stylistyce, trzy zaprezentowane modele przysporzą wiele radości także miłośnikom horrorów oraz tym, którzy po prostu lubią niestandardowe dodatki.

Timex Atlantis x Stranger things


Timex 180 x Stranger things

Zegarki Timex z serii Stranger Things to nie tylko unikatowy design… to również funkcjonalne czasomierze, które wspomogą Cię w codziennym użytkowaniu. Timex pomyślał o wszystkim i o wszystkich! Jeśli zależy Ci na na zwiększonej wodoszczelności, dzięki której bez obaw będziesz mógł zabrać zegarek nad wodę - postaw na Timex Atlantis x Stranger Things TW2V51000! Jeśli jednak planujesz zakup klasycznego zegarka, który ubierzesz w słoneczne dni do casualowych stylizacji - wybierz model na bransolecie Timex T80 x Stranger Things TW2V50900!

Odczytywanie godziny po zmroku lub przy złej pogodzie dotychczas sprawiało Ci kłopot? Timex wychodzi na przeciw i umieszcza podświetlenie Indiglo we wszystkich trzech modelach zegarków z serii Stranger Things. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie Ci straszna żadna ciemność - nawet w Upside Down! Sprawdź, jakie jeszcze tajemnice skrywają w sobie modele Timex x Stranger Things! A może masz już swojego faworyta?

Zegarek Timex x Stranger Things x Demogorgon