Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Tissot Pocket Mechanical Skeleton

Tissot Pocket Mechanical Skeleton

Zjawiskowe mechaniczne zegarki kieszonkowe, których stylistyka sięga do klasycznych i wysublimowanych projektów z lat 20. XX wieku. Te nietuzinkowe, kunsztownie wykonane modele doskonale spełnią się w roli luksusowego i ekskluzywnego dodatku do stroju i męskiej biżuterii. W sam raz na okazje, w których klasa i nienaganny styl jest cenionym elementem. 

czytaj więcej

Mechaniczne zegarki kieszonkowe Tissot Pocket Mechanical Skeleton w klasycznym stylu

Linia Tissot Pocket Mechanical Skeleton to niezwykle świeża i nowoczesna interpretacja klasycznych projektów z lat 20. XX wieku. Zegarki zachwycają pięknem wykończenia i wysublimowanymi liniami, które nadają im niezwykłej elegancji. Za sprawą konstrukcji tarczy zegarmistrzowski kunszt możemy podziwiać gołym okiem. Tarcze zegarków kieszonkowych typu open heart wyposażone są w charakterystyczne wycięcie, które odsłania bijące serce mechanizmu przez co wyglądają niezwykle efektownie. W modelu Pocket Mechanical Skeleton ażurowa tarcza pozwala nam w pełni podziwiać każdą część mechanizmu zegarka z ręcznym naciągiem. 

Mechaniczne zegarki kieszonkowe Tissot Pocket Mechanical Skeleton


Tissot Pocket Mechanical Skeleton w klasycznym stylu

Zegarki kieszonkowe Tissot Pocket Mechanical Skeleton łączą prostotę z zegarmistrzowskim kunsztem. To idealna propozycja dla miłośników modeli w starym stylu a jednocześnie poszukujących oryginalnego dodatku do stroju. Zegarki te docenią osoby o wysmakowanym guście, które poszukują biżuterii podkreślającej klasę właściciela.