Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Specials

0wyniki

Zegarki kieszonkowe Tissot Specials są wyrazem najwyższych umiejętności i zegarmistrzowskiego kunsztu marki Tissot. Każdy z nich wyróżnia się ekskluzywnym i nietuzinkowym projektem i ma swój własny, charakterystyczny styl. Propozycja dla miłośników klasycznych czasomierzy stworzonych dla tych, którzy cenią elegancję i wyrafinowany styl.

FILTRY0

Tissot Pocket Specialist - zegarki kieszonkowe z dewizką, które urzekają designem 

Zegarki kieszonkowe z linii Specials prezentują różnorodne wzornictwo - od współczesnych projektów do tradycyjnego wyglądu z mocnym retro akcentem. Na uwagę zasługuje zjawiskowy kieszonkowy zegarek Satellite o unikalnym i luksusowym wyglądzie. Inspiracją tego projektu był Układ Słoneczny z XVII-wiecznej techniki zegarmistrzowskiej zwanej „wędrującymi godzinami”. 

Tissot Pocket Specialist


zegarki kieszonkowe Tissot z dewizką, które urzekają designem

Tissot Replica Mechanical zachwyca z kolei misternym zdobieniem kopert i finezyjnym projektem szkieletowej tarczy, spod której widać hipnotyzujący ruch mechanizmu. Każdy z tych propozycji stanowi wyjątkowy pokaz umiejętności marki. Tissot Specials są zarówno idealnym prezentem, jak i doskonałym akcesorium eleganckiego mężczyzny. Wiele różnych stylów i modeli sprawia, że w tej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie.