TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Tissot PRS 330

Zegarki Tissot PRS 330 nawiązują  do elementów ikonografii sportów motorowych, które nadają im eleganckiego, a zarazem dynamicznego wyglądu. Kolekcja, która doskonale wpisuje się w potrzeby aktywnych i przebojowych mężczyzn.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Tissot PRS 330 - dla miłośników prędkości i adrenaliny

Tissot PRS 330 to kolejna odsłona modeli, które powstały na skutek inspiracji szybkością i rywalizacją na torze. Zegarki sportowe z tej linii wyróżniają się  niezwykle solidną i wytrzymałą konstrukcją i sportowym wyglądem, który zapewniają charakterystyczna koperta (44 mm), chronograf, a także skala tachometru umieszczona wokół lunety. Wyraziste akcenty takie jak  czerwone końcówki wskazówek, zdobienia wokół koronek i przycisków dodają zegarkowi odważnego i dynamicznego wyglądu. Do czego ubrać zegarki Tissot  PRS 330?

Tissot PRS 330 pozwoli ci na wyróżnienie się z tłumu. Zegarki, które doskonale pasują do swobodnych, energetycznych stylizacji i świetnie prezentować się będą na nadgarstkach pewnych siebie mężczyzn. Idealne do codziennych, jak i sportowych zestawień. Co wyróżnia Tissot PRS 330?

  • sportowy, odważny design i duża koperta 44 mm;

  • solidna i wytrzymała konstrukcja; 

  • wodoodporność 10 atm pozwalająca na dłuższy kontakt z wodą (kąpiel, pływanie);

  • skala tachometryczna, za pomocą której można m.in. określić średnią prędkość.