TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Traser P96 Outdoor Pioneer

Traser P96 Outdoor Pioneer to linia zegarków wytrzymałych pod każdym względem. Skrajne różnice temperatur, wstrząsy, uderzenia, upadki, woda, czy trudne warunki atmosferyczne, to środowisko, w którym Pioneery czują się najlepiej. Kultowa już linia zegarków taktycznych, która pomimo wielu lat dostępności doczekała się tylko 1 modyfikacji*, ciesząc się niesłabnącym uznaniem, wśród osób poszukujących zegarka na wyprawy lub po prostu do codziennego użytkowania. Pomimo zastosowania wielu parametrów mających wpływ na wytrzymałość, cała konstrukcja jest przy tym niezwykle lekka, a cena modeli podstawowych zaczyna się od 990 zł.

*odświeżona linia P96 Outdoor Pioneer Evolution

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Dlaczego wybrać zegarki Traser P96 Outdoor Pioneer?

*cena dotyczy wybranych referencji

Ponieważ stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Trudno znaleźć nowy szwajcarski zegarek o tak imponujących parametrach, doskonałej czytelności i cenie zaczynającej się od 990 zł*. O wszystkich atutach linii P96 Outdoor Pioneer, dowiesz się poniżej.Parametry linii Traser P96 Outdoor Pioneer

Wytrzymałe koperty GFRP

W linii traser P96 Outdoor Pioneer możemy spotkać 44-milimetrowe koperty w kolorze czarnym lub zielonym. Wykonane są z wytrzymałego polimeru, który jest zbrojony włóknem szklanym. Dla przykładu to między innymi z takiego materiału powstają elementy broni dla jednostek specjalnych, stacji kosmicznych czy branży lotniczej. Kompozyt GFRP ma niezwykłe właściwości wytrzymałościowe, które przekładają się na ochronę mechanizmu w codziennym użytkowaniu:


  1. Amortyzuje uderzenia i wstrząsy.

  2. Znosi skrajne temperatury (od -100ºC do 700ºC), co znacznie podwyższa standardową wytrzymałość mechanizmów.

  3. Obojętny na pola magnetyczne.

  4. Nie koroduje.

  5. Nie przewodzi prądu.


Jednocześnie jest ultralekki i całkowicie antyalergiczny, a więc stanowi alternatywę dla zegarków tytanowych, co docenią osoby z zaawansowaną alergią na nikiel.


200 metrów wodoszczelności

Marka traser® stawia na praktyczne rozwiązania, dlatego w przypadku linii P96 Outdoor Pioneer zastosowano wodoszczelność 20 atmosfer*, zakręcany dekiel oraz specjalną osłonę koronki, która ma uniemożliwić jej przypadkowe wysunięcie. Użytkownicy, których jednym z zainteresowań jest pływanie, z pewnością docenią tak wysoką szczelność w codziennym zegarku.

*200 metrów w warunkach statycznych


Obrotowy bezel

W zegarkach traser P96 Outdoor Pioneer, na pierścieniu zostały wyżłobione indykatory minutowe, a także krawędzie, które mają gwarantować pewny uchwyt, w trakcie ustawiania bezela. Dodatkowo, na godzinie 12 umieszczono mikrorurkę trigalight®, która w nocy pomaga precyzyjnie odczytać punkt startowy. Obrotowy bezel powinni docenić, zarówno zwolennicy spędzania czasu pod wodą, ale i codzienni użytkownicy modelu Pioneer, dla których wyznaczanie krótkich odcinków czasu, jest po prostu ważne.


Funkcja chronografu w P96 Outdoor Pioneer*

Wybrane modele zostały wyposażone w funkcję analogowego stopera, który obsługuje się, za pomocą przycisków po prawej stronie koperty. Małe wskazówki na 3 subtarczach pomagają w precyzyjnym odmierzaniu czasu, w trakcie biegania, pływania lub innych czynności. Warto też zwrócić uwagę na wykończenie 2 małych wskazówek totalizatorów oraz głównej wskazówki sekundowej, odróżniają się one od reszty kolorem żółtym, nadając sportowy charakter całości.

*w wybranych modelach


Wytrzymałe szkło MK1 lub szkło szafirowe

Trzymając się idei ultralekkiego kompozytowego zegarka, zdecydowano się zastosować szkło mineralne utwardzane. MK1 jest niezwykle wytrzymałe na wstrząsy, uderzenia oraz różnice temperatur. Wyjątkiem jest model P96 Soldier, który jest rozbudowaniem oferty linii Outdoor Pioneer z dedykacją dla wojsk, zastosowano niezwykle trudne do zarysowania szkło szafirowe, które gwarantuje nieskazitelną przejrzystość.


Wybór praktycznych mocowań

W linii P96 Outdoor Pioneer można spotkać 2 rodzaje mocowań, a jedno z nich kryje ciekawe właściwości:


  1. Pasek     tekstylny typu NATO – niezastąpiony, niezawodny, idealny w każde     warunki, woda czy błoto nie są mu straszne. Po terenowej ekspedycji wystarczy wyprać pasek ręcznie lub w pralce, stosując temperaturę 40ºC.

  1. Paski gumowe – w linii P96 dostępne są paski silikonowe i kauczukowe, niezależnie od wyboru po aktywności fizycznej wystarczy pasek opłukać, aby zmyć z niego nieprzyjemny zapach. Co ciekawe w modelu Soldier, który charakteryzuje się kopertą w kolorze militarnej zieleni, zastosowano pasek o wzorze maskującym moro, na dodatek pachnący wanilią. Perfumowanie ma za zadanie przykryć nieprzyjemny zapach potu, który jest nieodzownym skutkiem wytężonej aktywności fizycznej.

Pasek silikonowy, jest także dostępny z zapięciem motylkowym.Perfekcyjna czytelność wskazań w zegarkach Traser P96 Outdoor Pioneer

Do wyboru mamy dwa rodzaje tarcz, klasyczna oraz z chronografem. Niezależnie od wyboru, każdą z nich charakteryzuje doskonała czytelność. Indeksy arabskie rozpisane według 24-godzinnego systemu wskazań, oraz białe wskazówki i datownik pozwalają na szybkie odczytanie godziny czy daty. Z kolei kiedy znajdziemy się w pomieszczeniu z ograniczonym oświetleniem, ciemnym lesie lub skorzystamy z uroków klubowego nocnego życia, oczom ukazuje się podświetlanie indeksów i wskazówek znane jako trigalight®.


Co to jest trigalight®?

Jest to autorska metoda podświetlania wskazań za pomocą rurek wypełnionych gazem tryt. Co ważne, światło emitowane jest przez około 25 lat, 24h/7* bez zewnętrznego źródła zasilania! Nie potrzebujemy przy tym baterii, przycisku włączającego lub specjalnego akumulatora, trigalight® po prostu świeci.

*dwadzieścia cztery godziny i 7 dni w tygodniu

Co ciekawe w modelach P96 z chronografem zastosowano niespotykany dotąd sposób podświetlania wskazań datownika, właśnie za pomocą mikrorurek trigalight®.Traser P96 Outdoor Pioneer - Swiss Made

Szwajcarska Federacja od 1971 roku określa normy, których szwajcarscy producenci zegarków muszą restrykcyjnie przestrzegać, aby móc umieścić znaczenie Swiss Made na swoich mechanizmach lub zegarkach. Zegarki traser® spełniają normy zarówno swiss made, co reprezentuje oznaczenie widoczne zazwyczaj na tarczy przy godzinie 6, ale i wybrane normy ISO oraz wojskowe, zawarte w MIL-PRF-46374G.Rozbudowana gwarancja zegarków P96 Outdoor Pioneer marki Traser

Inżynierowie mb-microtec starają się zaprojektować możliwie jak najwytrzymalsze zegarki, które przechodzą szereg testów określonych przez normy wojskowe, MIL, oraz Federacji Szwajcarskiej. Pomimo to zegarek w trakcie użytkowania narażony jest na wiele niebezpieczeństw. W trosce o Twój zegarek P96 Outdoor Pioneer przygotowano specjalny pakiet gwarancji:


2 lata gwarancji międzynarodowej – jeżeli w trakcie podróży zagranicznej zdarzy się Twojemu zegarkowi jakikolwiek wypadek, wystarczy zgłosić się do Autoryzowanego punktu marki traser®.

  1. 10 lat gwarancji na stałą niezmienną intensywność światła trigalight®.

  2. 4 lata gwarancji na mechanizm zegarka – Polski dystrybutor PRO WATCHES będąc pewnym zegarków marki traser®, oferuje aż 4 lata gwarancji na mechanizm, dla klientów dokonujących zakupu na rynku Polskim.