Zegarki Triwa Falken

 Zegarki Triwa Falken

Minimalistyczne czasomierze Triwa Falken to kolekcja, która inspirowana była niezapomnianymi latami 50. Skandynawski producent wykorzystał dawne wzornictwo i stworzył swoją własną interpretację. Do precyzyjnego działania wykorzystano mechanizm kwarcowy. Modele Falken Triwa mają smukłe wskazówki, których końce zostały subtelnie zaostrzone. Cyferblat jest jednokolorowy, a elegancji nadaje mu klasyczne szczotkowanie. Wyprodukowane przez skandynawską markę Triwa zegarki zaliczane są do ekologicznych produktów. 

czytaj więcej
Kategoria:

Triwa Falken – połączenie tradycji z nowoczesnością 

Na jednokolorowych traczach zegarków Triwa Falken widoczne są subtarcze. Jest to element, który nadaje całości nowoczesnego stylu. Skandynawski producent w niektórych modelach wykorzystał również nietypowe połączenia kolorystyczne. Wyróżniającym się zegarkiem jest model wykonany z połączenia granatu, brązu i złota. Pozostałe egzemplarze wykorzystują klasyczną kolorystykę – srebro, czerń i biel. Zastosowanie smukłych wskazówek oraz prostych indeksów przekłada się na ponadczasowość. Koronka, która używana jest do regulacji godziny, ma nieregularną strukturę, przez co jest elementem wyróżniającym. W efekcie połączenia wszystkich elementów zegarki Falken Triwa są nietuzinkowe. 

Zegarek Triwa FAST104-CL010217 LOCH FALKEN zegarek męski w połączeniu granatu, brązu i złota

Triwa – zegarki o niezwykłej symbolice 

Zegarek Triwa FAST126-ME021212 NORDIC FALKEN zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh i z niebieską tarczą

Zaprojektowane przez markę Triwa zegarki tworzone są z dużą świadomością i z dbałością o każdy element. Wąskie koperty zostały zawieszone na pasku wykonanym ze skóry lub na stalowej bransolecie. Pierwszy rodzaj charakteryzuje się właściwościami dopasowywania do kształtów. Płaskie paski o matowym wykończeniu idealnie układają się na nadgarstku, a dodatkowo prezentują niezwykle klasycznie. Zegarki Falken Triwa wykonane w całości ze stali szlachetnej zaliczane są to biżuterii fashion. Mediolańskie bransolety cechują się niezwykłą konstrukcją, która jest wytrzymała i doskonale się prezentuje. Zakładając taki zegarek na nadgarstek nie ma potrzeby dobierania innej biżuterii. Co więcej, zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania czasomierza. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Triwa dostępną w naszej ofercie!