Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Triwa Falken

 Zegarki Triwa Falken

Minimalistyczne czasomierze Triwa Falken to kolekcja, która inspirowana była niezapomnianymi latami 50. Skandynawski producent wykorzystał dawne wzornictwo i stworzył swoją własną interpretację. Do precyzyjnego działania wykorzystano mechanizm kwarcowy. Modele Falken Triwa mają smukłe wskazówki, których końce zostały subtelnie zaostrzone. Cyferblat jest jednokolorowy, a elegancji nadaje mu klasyczne szczotkowanie. Wyprodukowane przez skandynawską markę Triwa zegarki zaliczane są do ekologicznych produktów. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Triwa Falken – połączenie tradycji z nowoczesnością 

Na jednokolorowych traczach zegarków Triwa Falken widoczne są subtarcze. Jest to element, który nadaje całości nowoczesnego stylu. Skandynawski producent w niektórych modelach wykorzystał również nietypowe połączenia kolorystyczne. Wyróżniającym się zegarkiem jest model wykonany z połączenia granatu, brązu i złota. Pozostałe egzemplarze wykorzystują klasyczną kolorystykę – srebro, czerń i biel. Zastosowanie smukłych wskazówek oraz prostych indeksów przekłada się na ponadczasowość. Koronka, która używana jest do regulacji godziny, ma nieregularną strukturę, przez co jest elementem wyróżniającym. W efekcie połączenia wszystkich elementów zegarki Falken Triwa są nietuzinkowe. 

Zegarek Triwa FAST104-CL010217 LOCH FALKEN zegarek męski w połączeniu granatu, brązu i złota

Triwa – zegarki o niezwykłej symbolice 

Zegarek Triwa FAST126-ME021212 NORDIC FALKEN zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh i z niebieską tarczą

Zaprojektowane przez markę Triwa zegarki tworzone są z dużą świadomością i z dbałością o każdy element. Wąskie koperty zostały zawieszone na pasku wykonanym ze skóry lub na stalowej bransolecie. Pierwszy rodzaj charakteryzuje się właściwościami dopasowywania do kształtów. Płaskie paski o matowym wykończeniu idealnie układają się na nadgarstku, a dodatkowo prezentują niezwykle klasycznie. Zegarki Falken Triwa wykonane w całości ze stali szlachetnej zaliczane są to biżuterii fashion. Mediolańskie bransolety cechują się niezwykłą konstrukcją, która jest wytrzymała i doskonale się prezentuje. Zakładając taki zegarek na nadgarstek nie ma potrzeby dobierania innej biżuterii. Co więcej, zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania czasomierza. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Triwa dostępną w naszej ofercie!