Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Triwa męskie

7wyniki

Zegarki Triwa męskie prezentują nowoczesne i ekologiczne podejście do wytwarzania przedmiotów. Wykorzystywanie recyklingowanych materiałów wpływa zarówno na stan naszej planety, jak i daje nowe możliwości wzornicze.

FILTRY0

Zegarki Triwa męskie — nowoczesne i prospołeczne

Triwa oznacza „transformację branży zegarków”, oferując w swoim portfolio męskie egzemplarze wykraczające daleko poza schematyczne myślenie o przedmiocie. Zegarki nie tylko świetnie wyglądają i działają, ale także angażują się społecznie. To modele dla osób, którym nie jest obojętne co noszą na nadgarstku. Czasomierze wykonane są w dużej części z przetworzonych materiałów. W dedykowanych wszystkim miłośnikom pływania zegarków męskich Triwa Ocean Plastic wykorzystano wydobyty z dna oceanu plastik, który następnie zrecyklingowano. Kolorowe modele o wodoszczelności 10 ATM. posiadają wyraźne wskazania na tarczy i pasek tekstylny typu NATO.

Zegarki Triwa męskie — nowoczesne i prospołeczne


Zegarki Triwa męskie — klasyczne i eleganckie

Mocną, klasyczną stylistykę prezentuje kolekcja zegarków męskich Triwa Humanium. Metalowa ciemna tarcza z czerwoną wskazówką i okienkiem datownika robi fenomenalne wrażenie. Tym większe, jeżeli zdamy sobie sprawę, że materiał pochodzi od przechwyconej nielegalnej broni! Modele te poparł nawet sam Dalajlama. Równie dużą sławę zdobyły zegarki męskie Triwa Nevil, proponując klasykę w nowoczesnej oprawie. Na prostych cyferblatach umieszczono indeksy w formie kresek i dwie symetryczne rozmieszczone subtarcze chronografu. Zawieszone na skórzanych, przeszywanych paskach lub biżuteryjnych bransoletach koperty, będą eleganckim dodatkiem dla każdego nowoczesnego mężczyzny.Dbałość wykonania w męskich zegarkach Triwa

Projektanci zegarków męskich Triwa zwracają dużą uwagę na jakość wykonania swoich produktów. Recykling wykorzystywanych w czasomierzach materiałów jest ściśle kontrolowany, a one same poddawane wielu testom wytrzymałości. Dzięki temu mamy pewność, że noszony przez nas czasomierz jest nie tylko eko, ale również solidny. Bardzo wysoką wytrzymałość zapewnia także wykorzystywana w kopercie stal szlachetna, będąca odporną na różnego rodzaju wstrząsy i uszkodzenia zewnętrzne. Tarczę zegarków męskich Triwa przykrywa elastyczne szkło mineralne. Za sprawne działanie czasomierza odpowiada mechanizm kwarcowy, gwarantujący precyzyjne odmierzanie czasu w każdych okolicznościach.


Męskie zegarki Triwa na co dzień

Zegarki Triwa będą ciekawym i funkcjonalnym dodatkiem dla każdego mężczyzny. Bardzo dobrze odnajdą się one w zestawieniu z półformalnym strojem lub typowo miejsko-casualowymi stylizacjami. Okażą się one znakomitym wyborem dla osób zwracających uwagę na pochodzenie kupowanych przedmiotów, którym zależy na ekologicznych rozwiązaniach. Szeroki wybór stylistyk ułatwia znalezienie zegarka w pełni odpowiadającego naszym gustom i potrzebom.