Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Wenger Roadster

Zegarki Wenger Roadster

Zegarki Wenger to klasyczne dodatki dla mężczyzn. Ich okrągłe tarcze zwracają uwagę ciekawym giloszem. Każdy zegarek Wenger pokazuje czas przy pomocy wskazówek. Większość modeli ma również datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Zaprojektowane przez markę Wenger zegarki zawieszone są na stalowych bransoletach oraz na skórzanych paskach. Oba rodzaje wpisują się w ponadczasowe wzornictwo. Szwajcarski producent zadbał o to, aby czasomierze Wenger Roadster efektownie podkreślały męskie stylizacje. Elementy sportowego stylu widoczne są na tarczach oraz paskach. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Wenger Roadster – połączenie sportowego i casualowego stylu 

Główną funkcją zegarków jest pokazywanie aktualnej godziny. Wyświetla się ona na tarczy, która musi być zjawiskowa. W czasomierzach Wenger Roadster podzielona została na dwie części. Jedna z nich jest gładka i znajdują się na niej indeksy prostokątne symbolizujące daną godzinę. Druga część, środkowa, ma piękny gilosz. To on przyciąga wzrok. W tej części jest datownik oraz logo marki. Całość została stworzona w kolorze czarnym. Dzięki temu zegarki Wenger są uniwersalne. Można je założyć do eleganckiej stylizacji oraz do codziennego outfitu. W każdej odsłonie będą prezentować się niesamowicie. 

Zegarek Wenger Roadster Black Night 01.1841.102 zegarek na czarnym silikonowym pasku swiss made

Wenger – zegarki szwajcarskie łączące klasykę z nowoczesnością 

Zegarek Wenger Roadster Black Night 01.1841.104 zegarek męski na srebrnej bransolecie stalowej swiss made

Aby każdy mógł wybrać idealnie dopasowany zegarek Wenger, w ofercie są dwa rodzaje – na skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Pierwszy z wymienionych wariantów doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Dzięki temu koperta przylega do skóry, a całość nie podrażnia dłoni. Stalowe bransolety stworzono z połączenia ze sobą ogniw. Dzięki temu cała konstrukcja jest niezwykle wytrzymała. Zegarki Wenger w większości mają kolor srebrny. Odcień jest wyrazisty i nie ściera się nawet po wielu latach użytkowania. Wykorzystanie zapięcia motylkowego zabezpiecza przed przypadkowym zgubieniem czasomierza Wenger Roadster. 

Zobacz wszystkie zegarki Wenger dostępne w naszej ofercie!