Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Yema

26wyniki
Baner z zegarkiem na skórzanym brązowym pasku ze złotą kopertą i niebieską tarczą marki Yema Yema to francuska marka doskonale znana miłośnikom zegarmistrzowskiego rzemiosła. We Francji utożsamiana jest z wysoką jakością, precyzją i innowacyjnym designem. Poznaj kolekcję męskich zegarków sportowych, nurkowych, typu pilot i wybierz model dla siebie.
FILTRY0

W głębiny morza z zegarkami Yema

Jeżeli szukasz zegarków o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z którym możesz schodzić pod wodę, nawet na te największe głębokości, wówczas naturalnym wyborem będą zegarki nurkowe Yema Superman.
Zegarek do nurkowania na czarnym gumowym pasku z czarną tarczą i białymi elementami marki Yema
Zegarek do nurkowania na materiałowym pasku ze złotą kopertą i niebieską tarczą marki Yema
Projektowanie zegarków nurkowych to dziedzina, w której francuska marka może poszczycić się niezwykłymi osiągnięciami. W latach 60. i 70. XX wieku stworzyła jeden z najbardziej rozpoznawalnych zegarków na rynku francuskim i międzynarodowym — Yema Superman. Nawiązanie do popularnego superbohatera miało swój realne uzasadnienie. Model w tym czasie uznawany był za niezniszczalny. Zegarek wyposażono w wodoszczelność 30 bar i nowatorski system blokowania bezela.
Współczesne zegarki nurkowe Yema kontynuują tradycję ikonicznego modelu. Zegarki nurkowe Yema wyposażono we wzmocnioną konstrukcję koperty (wodoszczelność 50 atm), dekielka, jednokierunkowego bezela czy zakręcanej koronki. To modele o ponadczasowym i klasycznym wzornictwie, które pasować będą zarówno do ekwipunku płetwonurka jak i sportowej stylizacji na co dzień.
Zegarek na skórzanym brązowym pasku ze złotą kopertą i niebieską tarczą marki Yerma
Zegarek na srebrnej bransolecie z czarną tarczą i białymi elementami marki Yema

Sportowe zegarki Yema - poczuj ducha rywalizacji

Yema to również bogata i zróżnicowana kolekcja sportowych zegarków, które inspirowane były złotym wiekiem wyścigów samochodowych. Kolekcja Yema Heritage Chronograph czy Yema Mechanical Quartz Chronograph to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują klasycznych i efektownie prezentujący się na nadgarstku chronografów z nutą retro. W tej kolekcji szczególną uwagę zwracają modele Yema Rallygraf z dynamiczne zaprojektowanymi tarczami nawiązującymi do deski rozdzielczej samochodów wyścigowych. Zegarki wyposażone zostały w podziałkę tachometryczną a także totalizatory z 60-minutowym licznikiem i wskaźnikiem 24-godzinnym, który umożliwia pomiaru prędkości kierowcy.

Zegarki Yema dla pilotów i kosmonautów

Profesjonalne zegarki Yema odmierzały czas nie tylko na lądzie i wodzie, ale zdobywały również przestworza i przestrzeń kosmiczną. Jeżeli masz sentyment do zegarków typu pilot i szukasz funkcjonalnych modeli, sprawdź Yema Flygraf z podziałką logarytmiczną, która umożliwia obliczanie wysokości, prędkości, odległości i zużycia paliwa.
Zegarek dla pilota w kolorze czarnym z białymi elementami na tarczy marki Yema
Zegarek dla pilota na czarnym skórzanym pasku ze srebrną kopertą i czarną tarczą marki Yema
W kolekcji znajdziesz również wysoko wyspecjalizowane zegarki dedykowane dla wojska i pilotów myśliwców takie jak limitowane Yema Flygraf French Air ; Space Force z hybrydowym mechanizmem SeikoVK64 i obrotowym bezelem UTC/GMT, który umożliwia odczyt w drugiej strefie czasowej. Kolekcja zawiera również wyjątkowe zegarki, które projektowane były z myślą o treningu astronautów. Do nich zależy między innymi Yema Spacegraf wyprodukowany z okazji 30-lecia Francuskiej Agencji Kosmicznej. Każdy z nich zapewni ci niezwykłą wytrzymałość i funkcjonalność oraz niezapomniane wrażenia na nadgarstku.

Autoryzowany sklep marki Yema – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki Yema. Wszystkie zegarki sprzedawane w sklepie są w 100% oryginalne. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe w specjalistycznych punktach naprawy zegarków. Dzięki temu Twój zegarek Yema pozostaje zawsze pod najlepszą opieką.
Zegarek na srebrnej bransolecie z białą tarczą marki Yema