Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Yema Męskie

28wyniki

Zegarki Yema męskie

Yema to francuska marka doskonale znana miłośnikom zegarmistrzowskiego rzemiosła. We Francji utożsamiana jest z wysoką jakością, precyzją i innowacyjnym designem. Poznaj kolekcję męskich zegarków sportowych, nurkowych, typu pilot i wybierz model dla siebie.

FILTRY0

W głębiny morza z zegarkami Yema

Jeżeli szukasz zegarków o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z którym możesz schodzić pod wodę, nawet na te największe głębokości, wówczas naturalnym wyborem będą męskie zegarki nurkowe Yema Superman. 

Projektowanie zegarków nurkowych to dziedzina, w której francuska marka może poszczycić się niezwykłymi osiągnięciami. W latach 60. i 70. XX wieku stworzyła jeden z najbardziej rozpoznawalnych zegarków na rynku francuskim i międzynarodowym — Yema Superman. Nawiązanie do popularnego superbohatera miało swój realne uzasadnienie. Model w tym czasie uznawany był za niezniszczalny. Zegarek wyposażono w wodoszczelność 30 bar i nowatorski system blokowania bezela.

Zegarek Yema Superman


Zegarek męski Yema

Współczesne zegarki  nurkowe Yema kontynuują tradycję ikonicznego modelu. Zegarki nurkowe Yema wyposażono we wzmocnioną konstrukcję koperty (wodoszczelność 50 atm), dekielka, jednokierunkowego bezela czy zakręcanej koronki. To modele o ponadczasowym i klasycznym wzornictwie, które pasować będą zarówno do ekwipunku płetwonurka jak i sportowej stylizacji na co dzień.


Sportowe zegarki Yema męskie - poczuj ducha rywalizacji 

Yema męskie to również bogata i zróżnicowana kolekcja sportowych zegarków, które inspirowane były złotym wiekiem wyścigów samochodowych. Kolekcja Yema Heritage Chronograph czy Yema Mechanical Quartz Chronograph to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują klasycznych i efektownie prezentujący się na nadgarstku chronografów z nutą retro.

Yema Heritage Chronograph


Zegarek męski Yema Rallygraf

W tej kolekcji szczególną uwagę zwracają modele Yema Rallygraf z dynamiczne zaprojektowanymi tarczami nawiązującymi do deski rozdzielczej samochodów wyścigowych. Zegarki wyposażone zostały w podziałkę tachometryczną a także totalizatory z 60-minutowym licznikiem i wskaźnikiem 24-godzinnym, który umożliwia pomiaru prędkości kierowcy.


Męskie zegarki Yema dla pilotów i kosmonautów

Profesjonalne zegarki Yema odmierzały czas nie tylko na lądzie i wodzie, ale zdobywały również przestworza i przestrzeń kosmiczną. Jeżeli masz sentyment do zegarków typu pilot i szukasz funkcjonalnych modeli, sprawdź Yema Flygraf z podziałką logarytmiczną, która umożliwia obliczanie wysokości, prędkości, odległości i zużycia paliwa.

Modele Yema Flygraf 
Limitowane zegarki Yema Flygraf French Air

W kolekcji znajdziesz również wysoko wyspecjalizowane zegarki dedykowane dla wojska i pilotów myśliwców takie jak limitowane Yema Flygraf French Air & Space Force z hybrydowym mechanizmem Seiko VK64 i obrotowym bezelem UTC/GMT, który umożliwia odczyt w drugiej strefie czasowej.


Kolekcja zawiera również wyjątkowe zegarki, które projektowane były z myślą o treningu astronautów. Do nich zależy między innymi Yema Spacegraf wyprodukowany z okazji 30-lecia Francuskiej Agencji KosmicznejKażdy z nich zapewni ci niezwykłą wytrzymałość i funkcjonalność oraz niezapomniane wrażenia na nadgarstku.

Zegarki Yema Spacegraf

Autoryzowany sklep męskich zegarków Yema  – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Zegarek męski Yema na pasku

ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży męskich zegarków Yema. Wszystkie zegarki sprzedawane w sklepie są w 100% oryginalne. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe w specjalistycznych punktach naprawy zegarków. Dzięki temu Twój zegarek Yema pozostaje zawsze pod najlepszą opieką.