Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki dla dzieci z telefonem

26wyniki

Co kupić dziecku: smartfona czy smartwatcha? Zamiast wybierać, możesz postawić na urządzenie typu 2 w 1, które łączy w sobie funkcje obu tych sprzętów: zegarek dziecięcy z telefonem. Taki prezent to nie tylko ładny gadżet. Zegarki dla dzieci z telefonem to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo pociechy, a to za sprawą wbudowanych funkcji służących do prowadzenia dyskretnej kontroli rodzicielskiej w dowolnym momencie.

FILTRY0

Zegarek dla dziecka z GPS-em i telefonem – kiedy się przydaje?

Niektórzy rodzice nie chcą, by ich dzieci miały kontakt z telefonem komórkowym już w pierwszych latach życia. Wszystkim bez wyjątku zależy jednak na tym, aby zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo również wtedy, gdy znajdują się poza domem. W pogodzeniu tych dwóch potrzeb pomoże zegarek z telefonem dla dzieci. Dlaczego?

Smartwatch dla dzieci


Bezpieczny zegarek dla dzieci

Nie stwarza ryzyka uzależnienia od urządzeń mobilnych. Jednak zapewnia dzieciom niezłą frajdę, a rodzicom spokój ducha – za sprawą zaawansowanych funkcji rodzicielskich umożliwiających dyskretne, zdalne sprawowanie opieki nad pociechą, bez naruszania jej przestrzeni osobistej.


Jak działają zegarki dla dzieci z GPS-em i telefonem?

Prowadzenie rozmów z poziomu smartwatcha może odbywać się na dwa sposoby. Jeśli dziecko ma smartfona i sparuje go z zegarkiem, może odbierać na nim połączenia, o ile urządzenia będą znajdować się w odpowiednim zasięgu. Znacznie praktyczniejszą opcją są jednak telefony-zegarki dla dzieci, które nie wymagają posiadania dwóch sprzętów.

możliwość prowadzenia rozmów przez smartwatch


Smartwatch dla dzieci z kartą SIM

Jest to zasługą wbudowanego slotu na kartę SIM, która jest całkowicie niezależna od smartfona. Wystarczy tylko włożyć kartę do slotu i skonfigurować, a smartwatch przyjmie funkcje telefonu i pozwoli na swobodne wykonywanie i odbieranie połączeń lub wysyłanie wiadomości tekstowych.


Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość lokalizacji przy użyciu zegarka z telefonem i GPS-em dla dziecka. Korzystając z sieci satelitów oraz odbiorników, bez problemu zlokalizujesz swoją pociechę, aby sprawdzić, czy znajduje się tam, gdzie powinna. To na pewno oszczędzi Ci zmartwień, szczególnie w sytuacji, gdy zdarza jej się nie odbierać telefonu.

Smartwatch z funkcją GPS dla dzieci

Jaki zegarek-telefon dla dziecka warto wybrać?

wytrzymały smartwatch dziecięcy

Przy wyborze zegarka dla dzieci z telefonem i GPS-em zwróć uwagę na wytrzymałość obudowy. Akcesorium to będzie musiało bowiem dotrzymać kroku młodemu właścicielowi, którego rozpiera energia – zatem nie raz zostanie poddane ciężkim próbom. Bieganie w deszczu? Wspinanie się na drzewa? Zabawa z piłką w zbijaka? Zalanie wodą, wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne to tylko kilka kwestii, na które powinien być odporny zegarek z funkcją telefonu i GPS-u. Maluch na pewno znajdzie wiele innych sposobów na przetestowanie trwałości tego akcesorium – celowo lub niecelowo.


Warto także sprawdzić, jakie dodatkowe funkcje zawiera zegarek z GPS-em i telefonem dla dziecka. Maluch z pewnością doceni tryby sportowe i gry, które pozwolą mu zabić nudę. Ty na pewno wielokrotnie skorzystasz z zaawansowanych trybów ochrony rodzicielskiej realizowanych za pomocą takich opcji, jak GEOogrodzenie, zdalny nasłuch czy alarm ściągnięcia zegarka.

Funkcja GEOogrodzenia w smartwatchu dla dzieci

Telefon w zegarku dla dzieci – polecane modele

Smartwatch Garett dla dzieci z funkcją rozmów i GPS

W asortymencie sklepu ZEGAREK.NET zebraliśmy bogaty wybór zegarków-telefonów GPS dla dzieci. Ciekawą propozycję stanowią chociażby smartwatche Garett. Ich największym atutem jest zintegrowany aparat fotograficzny, który umożliwia robienie zdjęć nadgarstkiem. Wbudowany slot na kartę SIM i moduł GPS oznaczają z kolei możliwość swobodnego wykonywania połączeń oraz używania zegarka-telefonu dla dziecka w roli lokalizatora.


Dużym powodzeniem cieszą się także zegarki dla dzieci z GPS-em i telefonem z oferty marki Rubicon. Poza standardowymi funkcjami, dysponują też dodatkowymi udogodnieniami, jak chociażby blokada przycisków, licznik kalorii, plan lekcji, wideorozmowy czy przycisk SOS służący do wezwania rodzica w sytuacji zagrożenia.

Przycisk SOS w smartwatchu dziecięcym


Zobacz wszystkie telefony-zegarki dla dzieci znajdujące się w asortymencie sklepu ZEGAREK.NET i wybierz ten, który wywoła uśmiech na twarzy Twojej pociechy!