Kolorowe zegarki dla dzieci zachwycają swoimi oryginalnymi wzorami. Ich atrakcyjny wygląd  stanowi ciekawe uzupełnienie dziecięcego stroju, a także zachęca do nauki punktualności. Niektóre modele wyposażone są także w dodatkowe funkcje, które inspirują pociechy do odkrywania otaczającego ich świata.

Jaki zegarek na rękę dla dzieci?

Światowe marki coraz chętniej zajmują się projektowaniem zegarków dla dzieci. Powstałe kolekcje cechują się różnorodnością oraz wysoką jakością wykonania.  Lekkie i wygodne modele sprostają potrzebom dzieci.
Rozmiary kopert, a także szerokości pasków zostały dostosowane do nadgarstków młodych użytkowników. Przejrzyste tarcze z nałożonymi twardymi szkiełkami, sprawdzą się podczas każdej zabawy!

Najpopularniejsze zegarki dla dzieci

Motylki, kwiaty i postacie z bajek to motywy, które można znaleźć na zegarkach dziecięcych marki Timex. Żywa kolorystyka wraz z ciekawym wzornictwem przyciągnie uwagę każdego dziecka. Nowoczesny design zegarków od Lacoste pobudza z kolei wyobraźnię i pozwala wyrazić własny, niepowtarzalny styl. W licznych propozycjach zegarków na rękę dla dzieci znajdziemy także modele o nieco stonowanej kolorystyce. Klasyczne czasomierze  o prostej, okrągłej tarczy będą idealnym dodatkiem podczas wyjątkowych okazji.

Zegarki sportowe dziecięce

Bardzo popularnymi modelami są zegarki dziecięce Casio i Lorus. Rozbudowane funkcje sprawdzą się  w czasie zabaw na podwórku, jazdy na rowerze oraz treningów. Sportowy charakter zegarka z całą pewnością spodoba się wszystkim młodym odkrywcom świata. Wygodę podczas aktywności zapewnią również zegarki Ice Watch o zwiększonej wodoszczelności i dynamicznej budowie.

Dziecięce zegarki na komunię

Zegarek to tradycyjny prezent z okazji I Komunii Świętej. Wręczony dziecku upominek jest najczęściej jego pierwszym czasomierzem w życiu. Z tego powodu warto zadbać, by wybrany model spodobał się obdarowanemu. Pamiętajmy, że współcześnie zegarek nie służy wyłącznie do wyznaczania czasu, ale jest przydatnym gadżetem. Dzięki swoim funkcjom może on posłużyć dziecku w szkole, a także podczas treningu sportowego.

Warto uświetnić wyjątkowe wydarzenie poprzez wygrawerowanie na dekielku specjalnej dedykacji. Kilka słów lub data uroczystości będzie miłą niespodzianką. Nasi specjaliści dobiorą czcionkę, której charakter będzie dopasowany do modelu. Dzięki temu możemy być pewni, że zegarek stanie się niezapomnianą pamiątką.