Od wielu lat uważnie słuchamy naszych klientów i zbieramy wiedzę na temat wymarzonego zegarka komunijnego wręczanego na prezent dla dziewczynki. Spotykamy się z bardzo różnymi wizjami, jednak każda z nich ma słuszne podstawy i założenia. Tworząc ofertę zegarków komunijnych dla dziewczynki, wzięliśmy pod uwagę najpopularniejsze decyzje dotychczasowych klientów, które pomogły nam ułożyć zegarki w odpowiednim porządku. Utworzyliśmy w ten sposób pewien rodzaj barwnego wachlarza oczekiwań kierowanych w stronę idealnego zegarka dla dziewczynki. 

Biały zegarek komunijny

Listę komunijnych propozycji dla dziewczynek otwiera ponadczasowa biel. To właśnie ten kolor najczęściej kojarzony jest z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej. Wybrane przez nas białe zegarki to przede wszystkim klasyczne modele na pasku, który z łatwością można dopasować do rączki dziecka. Typowo dziecięce zegarki w białych odcieniach oferują marki Lorus, Swatch, czy Ice Watch. W ofercie zamieściliśmy też niewielkie modele damskie od szwajcarskich marek jak Tissot, czy Certina, z myślą o osobach poszukujących prestiżowego prezentu.

Eleganckie złoto 

Zaraz po klasycznej bieli i subtelnych beżach w kolejce kandydatów na idealny prezent dla pierwszokumunijnej dziewczynki stoi złoto. Pozłacane zegarki na bransolecie to bardzo eleganckie, ale i przemyślane z uwzględnieniem potrzeb dzieci propozycje. Większość z nich posiada lekką bransoletę typu mesh wykonaną z plecionki stalowej. Takie rozwiązanie zapewnia dziewczęcą lekkość oraz wygodę użytkowania. W zegarkach zastosowano regulowane zapięcie, które można z łatwością samodzielnie przesuwać. W zależności od producenta zegarki cechuje minimalistyczne wzornictwo lub piękne zdobienia wykonane z użyciem cyrkonii, czy kryształków Swarovski.

Dziewczęce odcienie

Wybierając zegarek komunijny dla dziewczynki wielu naszych klientów stawia na uniwersalne modele dziecięce. Należą do nich zgrabne zegarki na klasycznym pasku skórzanym, lub ciekawe zegarki o sportowym charakterze idealne do codziennych zabaw. Znaleźć je można wśród odcieni czerwieni, różu, pastelowego fioletu i błękitu. Tradycyjne zegarki o małej kopercie i subtelnym pasku oferuje marka Obaku. Z kolei japońskie zegarki Lorus to praktyczne, cyfrowe modele o wysokiej wodoszczelności. 

Zegarek do szkoły

Zegarek na granatowym pasku lub tradycyjny klasyk w odcieniach złota i brązu może okazać się trafionym prezentem, który dziewczynka będzie mogła śmiało założyć do szkoły. Jeśli w szkole obowiązuje mundurek, wspomniane kolory idealnie wkomponują się w taki strój dziecka. Wybór jest naprawdę szeroki – od amerykańskiej marki Timex, przez szwajcarską Grovanę czy Adriaticę, aż po japońskie Casio. 

Grawerowane dedykacje na komunię

Zegarek komunijny dla dziewczynki bez względu na kolor może stać się wyjątkową pamiątką tego szczególnego dnia. Odpowiedni model dobrany do osobowości i gustu dziewczynki na pewno sprawi jej wielką radość. Wspomnienie Pierwszej Komunii można zachować na dłużej dzięki grawerowanej dedykacji. Pozostawienie na dekielku wyjątkowego śladu z tak ważnego dnia przemienia go w spersonalizowaną, prawdziwie sentymentalną pamiątkę.