Japońskie zegarki nieustannie cieszą się ogromnym uznaniem ze strony milionów użytkowników na całym świecie. Osiągnęły sukces dzięki przecieraniu nowych szlaków w świecie zegarmistrzostwa, a flagowe serie wyznaczają trendy w branży zegarkowej. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Edifice. Te wyjątkowe zegarki wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale również źródłem motywacji do stworzenia tej niepowtarzalnej serii.

KONCEPT

"Speed and inteligence" - taka jest myśl przewodnia kolekcji Edifice. Partnerstwo z zespołem F1 czy Scuderia Toro Rosso pcha japońskie zegarki do przesuwania granic możliwości chronografów daleko poza horyzonty innych producentów. Zegarki Edifice kierowane są do ludzi czerpiących maximum z każdej sekundy ich życia.

DESIGN

Dynamiczny design jaki posiadają zegarki Casio Edifice zaczerpnięto wprost ze sportów motorowych. Pogrubiona, solidna forma Casio Edifice uzupełniona przez niebywałą dbałość o detale, daje niesamowity efekt trwałości, do którego przyzwyczaiły nas zegarki japońskie. Krzepki wygląd Casio Edifice idealnie uzupełnia się z ostrym zarysem wskazówek, eksponując ich metaliczny i niezawodny charakter, których jakość i piękno, dzielą z silnikami współczesnych wyścigówek.

Zegarek Edifice

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zegarki tego producenta brylują wśród konkurentów szczególnie w kwestii jakości, a kolekcja Casio Edifice tylko utrwala ten stan rzeczy. Najnowocześniejsze technologie wytwarzania, przechodzą fuzję z umiejętnościami najwyższej klasy rzemieślników, dając unikatowy produkt jakim są zegarki japońskie Edifice.  Wykuwana z nierdzewnej stali koperta poddawana jest precyzyjnej  obróbce, aby wszystkie ozdobne elementy nie zachwiały solidności jakiej  dostarczają zegarki Edifice. Umieszczane na końcu  procesu szkiełka, są ręcznie polerowane przez mistrzów japońskiego rękodzieła dzięki czemu tarcza każdego Edifice zachowuje najwyższy poziom przejrzystości.

Zegarki Edifice

TECHNOLOGIA

Tradycyjnie, zegarki japońskie współtworzy najnowocześniejsza technologia dostarczająca użytkownikowi nowych możliwości. W serii Edifice znajdziemy takie rozwiązania jak licznik czasu okrążeni, czy pionierski Alpha Gel zapewniający naszemu Edifice odporności na wstrząsy. W zależności od modelu, zegarki Edifice posiadają  możliwość łączenia się i synchronizacji z telefonem, automatycznego  ustawienia czasu na podstawie sterowanego radiowo systemu MULTI BAND 6,  czy też wskazywania kierunków świata i pomiaru temperatury. Do  stworzenia serii Edifice wykorzystano też różne mechanizmy, dzięki czemu możemy zakupić model z tradycyjnym mechanizmem lub wybrać spośród modeli Edifice napędzanych niezwykle praktycznym i bezobsługowym mechanizmem solarnym.