Bering to marka, która sprosta oczekiwaniom miłośników najwyższej jakości ubranej w minimalizm. Tworzone przez nią zegarki cechuje dbałość o najmniejszy detal. W ofercie znalazły się  eleganckie klasyki w prostym, ale nowoczesnym wydaniu. 

Zegarki Bering inspirowane Arktyką

Bering powstał w 2010 roku i w przeciągu paru lat zdążył zasłynąć unikalnym wzornictwem oraz precyzją działania zegarków. Wszystko dzięki przedsiębiorcy z zamiłowaniem do podróży - Rene Kaerskova. Podczas jednej z licznych wycieczek Duńczyk miał możliwość przemierzyć Arktykę. Obserwacja surowego krajobrazu zainspirowała mężczyznę do stworzenia kolekcji zegarków. Miały być one tak zachwycające i czyste jak kraina Arktyki. Podróż Kaerskova zbiegła się z rocznicą odkrycia tego niezwykłego obszaru ziemi. Postanowił on więc uczcić podróżnika Vita Beringa i uczynić go patronem marki. 

Prostota i funkcjonalność zegarków Bering

Inspirowany arktycznym krajobrazem design zachwyca swoją prostotą. Zegarki Bering utrzymane są w zimnych barwach, choć w wielu modelach pojawia się również złoty kolor. Okrągły kształt koperty współgra z ascetycznymi indeksami, a szlif na tarczy przywodzi na myśl pasma zórz polarnych.

Precyzyjny sposób wykonania każdego zegarka przekłada się na estetyczny wygląd. Polerowanie nadaje całości nie tylko eleganckiego charakteru, ale dodatkowo ochrania powłokę zegarka. Każdy model wykonano ze stali, którą uważa się za jeden z najtrwalszych materiałów. Minimalistyczne tarcze przykryto szafirowymi szkiełkami. W czasomierzach umieszczono mechanizm kwarcowy, wyróżniający się dokładnością chodu.

Zegarki duńskiej marki dedykowane są osobom ceniącym sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu. Prosty design wraz z niezwykłą kolorystyką sprawdzi się zarówno w biznesowych, jak i casualowych stylizacjach.

Zegarek Bering na subtelnej bransolecie

W kolekcji zegarków Bering widoczne jest zamiłowanie do praktycznego rozwiązania, jakim jest bransoleta typu mesh. Tworzy ją się z delikatnej, stalowej plecionki. Nie tylko elegancko wygląda i wpisuje się w minimalistyczny kanon marki, ale jest też bardzo trwała. Dodatkowo daje możliwość samodzielnej regulacji zapięcia i dostosowania jej obwodu do nadgarstka. 

Troska marki Bering o środowisko

Bering jest silnie zaangażowany w działania proekologiczne, czego wyrazem jest wspieranie inicjatyw na rzecz ochrony zwierząt i środowiska. Z myślą o  ratowaniu niedźwiedzi polarnych powstała limitowana edycja zegarków Bering Charity. Utrzymane w bordowej kolorystyce czasomierze, urzekają swoim luksusowym charakterem. Każdy model ma wygrawerowany na dekielku wizerunek niedźwiedzia, a część dochodów ze sprzedaży zegarków zasila konto organizacji Polar Bears International.