tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Przewodnik ZEGAREK.NET


Witamy w przewodniku po świecie zegarków!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg przydatnych informacji, które nie tylko ułatwią decyzję o zakupie konkretnego zegarka, ale pomogą zadbać o niego tak, by służył przez długie lata.


Pragniemy podzielić się tajnikami budowy zegarków, praktycznymi poradami o obsłudze i możliwościach konkretnych modeli, oraz ciekawostkami ze świata zegarków.


W poradniku znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zegarków. Obejmują one głównie:

  • mechanizmy stosowane w zegarkach: od najpopularniejszych rozwiązań po mniej znane i unikatowe technologie - oferowane przez wybrane tylko marki,
  • materiały używane przy produkcji zegarków, z uwzględnieniem materiałów antyalergicznych,
  • rodzaje szkiełek i baterii, sposoby wymiany i konserwacji,
  • podstawowe i dedykowane dla różnych grup osób zaawansowane funkcje zegarków, w tym: waveceptor, wysokościomierz, tachymetr, czy radio controlled,
  • użytkowanie, serwis i zalecenia producentów.

Służymy także informacjami, które ułatwią dobranie zegarka nie tylko pod kątem jakości i wygody użytkowania, ale i wrażeń estetycznych, czy spójności z własnym image'em. Przygotowaliśmy:

  • poradnik modowy ze wskazówkami o doborze zegarka do konkretnego stylu,
  • opis popularnych marek, kolekcji i bestsellerów,
  • ciekawostki i nowości z branży zegarkowej.

Życzymy miłej lektury!

Ciekawe informacje o zewnętrznej i wewnętrznej budowie zegarka. Przedstawiamy materiały stosowane przy produkcji zegarków oraz nowoczesne rozwiązania i mechanizmy.
Poznajcie podstawowe funkcje zegarków oraz najnowsze, zaawansowane technologie oraz ich przeznaczenie
Praktyczne porady na co zwrócić uwagę przed zakupem zegarka a także informacje o serwisie, konserwacja oraz zalecenia dotyczące użytkowania zegarków.
Pomocne wskazówki, jak wybrać odpowiedni zegarek by podkreślić własny styl, dopasować go do konkretnej okazji, poczuć się elegancko czy po prostu być na czasie z najnowszymi trendami.
Istotne wydarzenia i nowości ze świata zegarków. Twarze najpopularniejszych marek oraz powiązania ze światem mody i sportu.
Tutaj przedstawiamy najbardziej cenionych producentów zegarków, oraz zupełnie nowe marki . Przybliżamy najciekawsze kolekcje oraz edycje specjalne i limitowane zegarków.
Zegarek to idealny prezent na wiele różnych okazji. W tym dziale podpowiemy jak wybrać odpowiedni model oraz przedstawimy najpiękniejsze zestawy prezentowe.
Aktualności ze świata zegarków, najciekawsze wydarzenia, nowe produkty i najświeższe trendy oraz najbardziej oczekiwane zegarki kolejnych sezonów
Tutaj przeczytasz o nowościach na rynku smartwatchy i znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
ANULUJ