Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK
Menu marek zegarków:

Przewodnik ZEGAREK.NET


Witamy w przewodniku po świecie zegarków!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg przydatnych informacji, które nie tylko ułatwią decyzję o zakupie konkretnego zegarka, ale pomogą zadbać o niego tak, by służył przez długie lata.


Pragniemy podzielić się tajnikami budowy zegarków, praktycznymi poradami o obsłudze i możliwościach konkretnych modeli, oraz ciekawostkami ze świata zegarków.


W poradniku znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zegarków. Obejmują one głównie:

  • mechanizmy stosowane w zegarkach: od najpopularniejszych rozwiązań po mniej znane i unikatowe technologie - oferowane przez wybrane tylko marki,
  • materiały używane przy produkcji zegarków, z uwzględnieniem materiałów antyalergicznych,
  • rodzaje szkiełek i baterii, sposoby wymiany i konserwacji,
  • podstawowe i dedykowane dla różnych grup osób zaawansowane funkcje zegarków, w tym: waveceptor, wysokościomierz, tachymetr, czy radio controlled,
  • użytkowanie, serwis i zalecenia producentów.

Służymy także informacjami, które ułatwią dobranie zegarka nie tylko pod kątem jakości i wygody użytkowania, ale i wrażeń estetycznych, czy spójności z własnym image'em. Przygotowaliśmy:

  • poradnik modowy ze wskazówkami o doborze zegarka do konkretnego stylu,
  • opis popularnych marek, kolekcji i bestsellerów,
  • ciekawostki i nowości z branży zegarkowej.

Życzymy miłej lektury!

Aktualności ze świata zegarków, najciekawsze wydarzenia, nowe produkty i najświeższe trendy oraz najbardziej oczekiwane zegarki kolejnych sezonów
Ciekawe informacje o zewnętrznej i wewnętrznej budowie zegarka. Przedstawiamy materiały stosowane przy produkcji zegarków oraz nowoczesne rozwiązania i mechanizmy.
Istotne wydarzenia i nowości ze świata zegarków. Twarze najpopularniejszych marek oraz powiązania ze światem mody i sportu.
Poznajcie podstawowe funkcje zegarków oraz najnowsze, zaawansowane technologie oraz ich przeznaczenie
Tutaj przedstawiamy najbardziej cenionych producentów zegarków, oraz zupełnie nowe marki . Przybliżamy najciekawsze kolekcje oraz edycje specjalne i limitowane zegarków.
Zegarek to idealny prezent na wiele różnych okazji. W tym dziale podpowiemy jak wybrać odpowiedni model oraz przedstawimy najpiękniejsze zestawy prezentowe.
Pomocne wskazówki, jak wybrać odpowiedni zegarek by podkreślić własny styl, dopasować go do konkretnej okazji, poczuć się elegancko czy po prostu być na czasie z najnowszymi trendami.
Praktyczne porady na co zwrócić uwagę przed zakupem zegarka a także informacje o serwisie, konserwacja oraz zalecenia dotyczące użytkowania zegarków.
Tutaj przeczytasz o nowościach na rynku smartwatchy i znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
ANULUJ