Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus

311wyniki
Baner prezentujący zegarki LorusZegarki Lorus systematycznie zdobywają uznanie wśród fanów zegarmistrzostwa od niemal 20 lat. Za ogromnym sukcesem marki Lorus stoi bowiem japońska legenda, czyli Seiko Watch Corporation. Sygnowane logo Lorus zegarki mają bardzo konkretne zadanie - dostarczyć dużego wyboru i nieskazitelnej jakości w niskiej cenie.
FILTRY0

Zegarek Lorus - dla kogo powstał?

Zegarki kierowane są do ludzi młodych ciałem i duchem. Unikalne połączenie technologii i doświadczenia Seiko z szeroką ofertą stylistyczną sprawia, że zegarki Lorus są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących dobrego zegarka w równie dobrej cenie. Lorus to znak nowego pokolenia, który narodził się w naszych czasach i pozostając w zgodzie z jego duchem, nieustannie wyznacza nowe standardy. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę oryginalnych zegarków Lorus skierowanych zarówno dla Pań jak i Panów.
Kobieta prezentująca na swoim nadgarstku zegarek damski z białą tarczą marki Lorus
Czarny męski zegarek z zieloną tarczą marki Lorus leżący na białym blacie

Zegarek Lorus z chronografem

Zegarki Lorus kierowane do mężczyzn to prawdziwie męskie modele o silnym charakterze. Chronografy łączące elegancję ze sportowym zacięciem to najchętniej wybierane przez klientów modele tej marki. Funkcja manualnego stopera nie tylko decyduje o stylowym wyglądzie zegarka, ale oferuje praktyczną funkcjonalność. Wspomniany chronograf pozwala w wybranych modelach na pomiar czasu z dokładnością nawet do dziesiątej części sekundy.

Zegarki Lorus - duży wybór, japońska jakość, atrakcyjne ceny.

Niezwykle szeroki wybór klasycznych zegarków na bransolecie i pasku, czy też funkcjonalnych, sportowych chronografów pozwoli odnaleźć odpowiedni model nawet najbardziej wymagającym. Proponowane przez markę Lorus zegarki to nie tylko tradycyjny męski design. W palecie barw wykorzystanej przez firmę Lorus, poza klasycznym srebrem, złotem i czernią, spotkamy również modne kobaltowe odcienie, a nawet odważne aranżacje dynamicznej czerwieni, czy też militarną zieleń.
Mężczyzna prezentujący na swoim nadgarstku zegarek na złotej bransolecie z białą tarczą marki Lorus
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z niebieską tarczą marki Lorus
Dodatkowo, zegarki Lorus dzięki dostępowi do japońskiej technologii, oferują modele z praktycznymi, technologicznymi rozwiązaniami. Warto zwrócić uwagę na modele wyposażone w pasek z tworzywa sztucznego, który w połączeniu z wodoszczelnością rzędu 10 bar daje możliwość pływania z zegarkiem. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej półce cenowej

Zegarki Lorus dla kobiet

Równie wysoki standard reprezentują zegarki damskie Lorus. Aby sprostać kobiecym potrzebom, Lorus stworzył pokaźny wachlarz stylistycznych wariacji, co pozwoli na łatwy dobór odpowiedniego modelu do danej kreacji. Wśród propozycji japońskiego producenta znajdziemy prawie wszystko, od klasycznych kobiecych modeli, przez biżuteryjne, aż po nowoczesne, sportowe zegarki damskie z tworzywa sztucznego. Perfekcyjne kształty i bogata kolorystyka zegarków Lorus daje całkowitą swobodę wyboru i gwarancję doboru czasomierza podkreślającego osobowość. Zegarki Lorus dla Pań, podobnie oferują wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie. Nie powinno być zatem żadnych wątpliwości - proponowany przez Lorus zegarek to markowy dodatek, któremu możesz zaufać
Kobieta prezentująca na swoim nadgarstku zegarek na srebrnej bransolecie ze złotymi elementami i białą tarczą marki Lorus
Damski zegarek na złotej bransolecie typu mesh z białą okragłą tarczą marki Lorus

Autoryzowany sklep marki Lorus – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie sprzedawane w ZEGAREK.NET zegarki Lorus są w 100% oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora — Grupa ZIBI S.A. Klient podczas zakupu otrzymuje instrukcję w języku polskim oraz kartę gwarancyjną. Dzięki temu istnieje możliwość serwisowania czasomierza w oficjalnych punktach naprawy. Wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt dostarczany przez markę, co zapewnia profesjonalną opiekę nad zegarkiem.