Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Atlantic

Zegarki Atlantic

Zegarki Atlantic to nie tylko prawie 130-letnia tradycja, ale historia wielu ludzi i rodzin, w których zegarek Atlantic zajął szczególne miejsce. Legendarny model Atlantic Worldmaster to w wielu polskich domach cenna pamiątka po bliskiej osobie, nagroda za zdaną maturę, czy prezent ślubny.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Popularność klasycznych zegarków Atlantic

Kultowy zegarek z fakturowaną tarczą w kolorze złota, czerni lub bieli zajmuje szczególne miejsce w sercach miłośników klasyki. Model Atlantic Worldmaster z automatycznym mechanizmem można nabyć do dziś. Dostępny jest też w wersji z niespotykanym już prawie werkiem mechanicznym. 

Ponadto doczekał się edycji limitowanej Atlantic Worldmaster 1888 Lusso z tarczą open-heart ukazującą piękno jego duszy. Model może poszczycić się najlepszą, manufakturową jakością i unikalnością ze względu na limitowaną ilość sztuk. Jeden z czasomierzy trafił do kolekcji Krzysztofa Hołowczyca, który od lat jest twarzą marki Atlantic w Polsce.Bogata oferta zegarków Atlantic również dla PańWarto zaznaczyć, że wiele kolekcji uwzględnia także pełne elegancji, prestiżowe zegarki damskie. Panie mają do wyboru zegarki na rękę w wersji na pasku lub ozdobnej bransolecie o zróżnicowanym wzornictwie. Jak można zauważyć oferta marki jest bardzo bogata i z każdym dniem się powiększa. 

Atlantic dba o swoich klientów, gwarantuje najwyższą jakość, oryginalny design i przede wszystkim pasję oraz zaangażowanie. To właśnie one sprawiają, że marka od 130 lat niezmiennie pozostaje na topie.

Zegarek Atlantic jako rodzinna pamiątka

Zegarki Atlantic znajdują się wśród najchętniej wybieranych przez Polaków czasomierzów. Nieprzerwanie, od wielu dekad cieszą się uznaniem, które jest głęboko zakorzenione w szwajcarskiej precyzji wykonania i eleganckim, urzekającym designie. Właśnie dlatego wybierane były jako prezent upamiętniający wyjątkowe okazje - śluby, magisteria i wszelkie osobiste sukcesy. Wśród modeli przekazywanych z pokolenia na pokolenie króluje zegarek Atlantic Worldmaster, który przenosi nas do lat 40. ubiegłego wieku. Kryjący w sobie przeszło stuletnią tradycję design daje namiastkę tamtych czasów.

Zegarek Atlantic w polskiej rodzinie pełni obecnie szczególną wartość sentymentalną. Model, który towarzyszył naszym dziadkom i ojcom podczas najważniejszych wydarzeń w życiu, nosi w sobie historię rodu, o której każdy z nas chce pamiętać. Niejednokrotnie to zegarek przekazany młodej osobie w trakcie wejścia w dorosłość, emigracji bądź rozpoczęcia nowego etapu życia, stanowi element łączący go z rodziną. Jest pamiątką, którą zawsze możesz mieć przy sobie - niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz.
Co ciekawe, zegarek Atlantic Worldmaster chętnie noszony jest zarówno przez panów, jak i panie. Przygotowanie czasomierza do ponownego użytkowania często nie wymaga podejmowania żadnych dodatkowych kroków, a w niektórych przypadkach sprowadza się do wymiany skórzanego paska, który pomaga nadać mu nowe życie. Z całą pewnością zegarki Atlantic w polskich rodzinach będą licznie pojawiały się przez kolejne dekady. Niezawodne, sprawdzone przez pokolenia rozwiązania nadal rekomendowane są jako czasomierze upamiętniające nie tylko najważniejsze chwile, ale także całe życiorysy.

Poznaj historię modelu podarowanego na rocznicę ślubu w 1957 roku:Dlaczego Atlantic?

Ponad 100 lat tradycji i miliony zadowolonych klientów na całym świecie są najlepszą rekomendacją dla firmy ze znakiem Swiss Made. Zegarki Atlantic podbiły serca miłośników sztuki zegarmistrzowskiej bardzo wysoką jakością i niezawodnością. Co ważne, marka Atlantic miała istotny wpływ na historię czasomierzów. Odpowiada za stworzenie mechanizmu umożliwiającego zmianę wartości datownika przy pomocy koronki, a także rozwój zegarków wodoszczelnych w pierwszych latach ich powstawania. Zespół inżynierów Atlantic nieustannie udoskonala stosowane rozwiązania, dbając o wysoką funkcjonalność każdego modelu. To kolejna cecha, z której słynie Atlantic. Marka udowadnia, że wybór pomiędzy eleganckim, efektownym designem a wysoką użytecznością nie musi mieć miejsca. Atlantic łączy oszałamiający design z licznymi funkcjami przydatnymi na co dzień. Wśród nich spotkamy: datowniki, fluorescencyjne wskazówki, dodatkowe tarcze pomiarowe oraz obrotowe bezele.


Odpowiedź na pytanie, dlaczego warto wybrać zegarki Atlantic jest prosta. Są to prestiżowe modele, które oferują niezawodny pomiar czasu - nawet przez klika dekad. Eleganckie wykończenie podkreśla klasę ich posiadacza - niezależnie, czy sięgniesz po tradycyjny model, czy po zegarek o sportowym pazurze. Atlantic zawsze będzie wyglądał świetnie i przyciągnie wzrok.


Wybierz model, który pasuje do Ciebie najlepiej i zapoczątkuj historię zegarka Atlantic w Twojej rodzinie.