TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Atlantic Męskie na bransolecie

Tradycja i elegancja to podstawowe składniki stylowych dodatków. Szczególnie mężczyźni zwracają uwagę na takie detale. Klasyczny zegarek Atlantic męski cieszy się niezwykłą popularnością. Wśród okrągłych tarczy można wybierać idealny kolor dla siebie. Dostępne są czarne, niebieskie, srebrne, szare, złote, białe oraz w odcieniu różowego złota. Zegarki męskie Atlantic mają ponadczasowy design. Mężczyźni lubiący sporty wodne zwrócą uwagę na zegarek Atlantic męski z wodoszczelnością na poziomie 200 m. Takie zabezpieczenie pozwala na swobodne nurkowanie z czasomierzem. Zegarki męskie Atlantic na bransolecie wykonanej ze stali są niezwykle wytrzymałe. To bardzo eleganckie propozycje, które nigdy nie wyjdą z mody. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki męskie Atlantic – klasyczne i luksusowe 

Każdy zasługuje na trochę luksusu w życiu. Kupując zegarek męski Atlantic możesz mieć luksusowy dodatek zawsze przy sobie. Bransolety wykonane z dużych ogniw wyglądają wyjątkowo i są wygodne. Taki styl pasuje na co dzień i na większe wyjścia, takie jak wesele czy bal sylwestrowy. Zapięcie motylkowe nie pozwala na samoistne zwolnienie blokady, co zabezpiecza przed zgubieniem czasomierza. Drugi wykorzystany rodzaj to zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zegarki męskie Atlantic idealnie leżą na nadgarstku. Niektóre czasomierze łączą w sobie różne rodzaje ogniw, tworząc przy tym niesamowite wzory. 


Zegarek męski Atlantic – minimalizm i elegancja 

Nie od dziś wiadomo, że minimalistyczne rozwiązania łączą się z elegancją. Takie samo zdanie ma szwajcarski producent czasomierzy. Na tarczach zegarków Atlantic wykorzystano proste indeksy lub tradycyjne cyfry arabskie. Niektóre zegarki męskie Atlantic na bransolecie łączą w sobie oba wzory. Czasomierze wskazują godzinę w tradycyjny sposób, przy użyciu systemu wskazówkowego. Jest to rozwiązanie ponadczasowe, dzięki czemu każdy zegarek męski Atlantic jest modny przez wiele sezonów. 

Zobacz wszystkie zegarki Atlantic dostępne w naszej ofercie!