Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic Męskie na bransolecie

49wyniki

Zegarek Atlantic 70467.41.55 Timeroy CS męski na srebrnej bransolecie z datownikiem

Historia firmy Atlantic sięga lat 80-tych XIX wieku. Ponad 130 lat tradycji produkowania wysokiej jakości czasomierzy sprawia, że zegarki Atlantic są często wybierane przez miłośników czasomierzy. Zegarki męskie Atlantic na bransolecie to kilkadziesiąt modeli, różniących się od siebie kształtem, stylem i rodzajem zastosowanego mechanizmu.  

FILTRY0

Zegarki męskie Atlantic na bransolecie – uniwersalne i luksusowe 

Wszystkie koperty i bransolety zegarków męskich Atlantic zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, co gwarantuje dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda i wysoka temperatura. Wszystkie zegarki męskie Atlantic na bransolecie wyposażone są w wysokiej jakości mechanizmy szwajcarskie, które słyną ze swej precyzji i wysokiej kultury pracy. Zegarki Atlantic zaopatrzone zostały w szkło szafirowe, które odznacza się znakomitą twardością, przez co niezwykle trudno jest je zarysować.

Zegarek Atlantic 60335.41.21 męski zegarek na srebrnej bransolecie z zapięciem motylkowym

Zegarek męski Atlantic – kultowy i ponadczasowy 

Zegarek Atlantic 62455.41.61 męski zegarek swiss made na srebrnej bransolecie z tarczą w kolorze czarnym

Zegarki męskie Atlantic na bransolecie są kontynuacją kultowych kolekcji, które swoje triumfy święciły w latach 60-tych i 70-tych XX wieku. Znakomity, ponadczasowy wygląd męskich zegarków Atlantic sprawił, że obecne modele niewiele różnią się od swych protoplastów z linii Worldmaster, Seacrest, Seabase, Mariner, Skipper i innych. Zegarki męskie Atlantic na bransolecie są świetnym przykładem połączenia ponadczasowego wyglądu z nowoczesną technologią. Część modeli została wyposażona w zaawansowane mechanizmy, które posiadają funkcję chronografu. Komplikacja ta pozwala na odmierzanie czasu z dokładnością do 1/10 sekundy. Zegarek Atlantic męski to doskonały pomysł na prezent, który może stać się rodzinną pamiątką.  


Zobacz całą kolekcję zegarków Atlantic