TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Wenger męskie

Szwajcarska marka Wenger wychodzi naprzeciw współczesnym mężczyznom i ich zróżnicowanym oczekiwaniom. Swój nowy zegarek znajdą tutaj miłośnicy klasyki, sportu, czy casualowej stylistyki. Zegarek Wenger stanie się funkcjonalnym, męskim dodatkiem o prestiżowym pochodzeniu.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Sportowa elegancja w męskich zegarkach Wenger

Zegarki Wenger męskie wyróżniają się casualową stylistyką. Proste zestawienia kolorystyczne w postaci czerni-złota, granatu srebra, czy brązu-granatu bardzo dobrze się prezentują. Na większości tarcz naniesione zostały wyraziste indeksy godzinowe wraz z dodatkowymi subtarczami chronografu lub sekundnika. Niekiedy cyferblat otoczony jest bezelem, nadającym całości bardziej sportowego charakteru. Poza swoim znakomitym wyglądem będzie on bardziej praktycznym dodatkiem dla wszystkich pływaków i nurków.


Za jego pomocą odczytamy bowiem czas zanurzenia i wynurzenia się z wody. W tych wszystkich aktywnościach sprawdzą się także paski z tworzywa sztucznego. Ich mocna struktura oraz wodoszczelność będzie przydatna podczas biegu, wspinaczki, czy pływania. Jeśli zależy nam na bardziej eleganckim zegarku męskim Wenger, wtedy wybierzmy wersję czasomierza na klasycznej bransolecie. Będzie on idealnie prezentować się również z półformalnymi strojami,  zarówno podczas oficjalnych spotkań w biurze, jak i tych towarzyskich z przyjaciółmi.Zegarki Wenger męskie — wytrzymała obudowa

Zegarki Wenger męskie prezentują znakomity stosunek jakości do ceny. Zrobione ze stali szlachetnej koperty, cechują się dużą wytrzymałością na upadki i wstrząsy. Utwardzane szkło mineralne zapewnia dobrą ochronę tarczy przed pęknięciem lub zarysowaniem. We wszystkich codziennych aktywnościach przydatnym będzie wodoszczelność na poziomie 10-20 ATM pozwalająca nam na pływanie, a nawet nurkowanie z zegarkiem męskim Wenger na nadgarstku. Za sprawne działanie i precyzyjne odmierzanie czasu w każdych warunkach odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy.