Zegarki Męskie

Zegarek męski to nie tylko praktyczny dodatek. Odpowiednio dobrany model podkreśli też styl właściciela. Będzie towarzyszem w najpiękniejszych momentach życia i kompanem najśmielszych wypraw. Stanie się również pomocny podczas wykonywania pracy. Wszystko za sprawą przydatnych funkcji, w jakie wyposaża się dzisiaj zegarki męskie.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Jaki zegarek męski na co dzień wybrać?

Najbardziej uniwersalnym modelem będzie klasyczny zegarek męski. Prosta analogowa tarcza o tradycyjnym wzornictwie dopasuje się do większości casualowych stylizacji. W zależności od własnych upodobań należy postawić na pasek lub bransoletę. Każda z tych opcji ma wiele zalet. Męskie zegarki na bransolecie mogą być całkowicie wodoszczelne. Stosowane w nich zapięcia gwarantują zręczne zakładanie i ściąganie z nadgarstka. Zegarek na pasku będzie z kolei nieco lżejszy i łatwo spełni wszelkie oczekiwania co do kolorystyki.


Najpopularniejsze zegarki męskie

CasioTimex Lorus to marki, którym udało się stworzyć zegarki bestsellerowe. Produkowane przez nie modele niezmiennie zajmują miejsca na podium. Co ciekawe, najbardziej popularne zegarki męskie są w całości czarne. Nadaje im to nie tylko męskiego charakteru, ale i uniwersalności. Czerń z łatwością dopasuje się bowiem do każdego stroju. 


Luksusowe zegarki męskie

Luksusowe zegarki męskie to wyjątkowe okazy sztuki zegarmistrzowskiej, domena marek szwajcarskich. To właśnie męskie zegarki z oznaczeniem Swiss Made gwarantują niezawodność, wysoką jakość i piękną stylistykę. Decyzja o zakupie luksusowego modelu może być podyktowana poszukiwaniem ekskluzywnego prezentu lub chęcią podkreślenia własnego prestiżu. W obu przypadkach będzie to strzał w dziesiątkę. 


Zegarek z wyższej półki to także model ze złota. Kunsztowne wykonanie i dołączany certyfikat autentyczności próby złota czyni go nie tylko luksusowym dodatkiem na szczególne okazje, ale i trafioną inwestycją. Każdy z nich, dzięki swoim atutom, ma też szansę stać się wyjątkową rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. 


Sportowe zegarki męskie

Mężczyźni ceniący sobie aktywność fizyczną powinni postawić na niezawodne zegarki G-SHOCK. To kultowe modele marki Casio, stworzone z myślą o niezwykłej wytrzymałości. Wyposażono je w autorski system zapewniający wstrząsoodporność, a każda z najlepszych serii dopasowuje się funkcjami do aktywności na lądzie, w wodzie i w powietrzu. 


Niezależnie od typu uprawianego sportu wszelkie oczekiwania spełni też zegarek Suunto. To multisportowy zegarek, którego oprogramowanie dostosować można do każdej dyscypliny.


Młodzieżowy zegarek męski

Dla młodzieży zegarek może stać się przedmiotem kreowania własnego wizerunku. Modny brand zegarkowy na nadgarstku daje pole do popisu podczas codziennego komponowania stylizacji. Zegarkowe trendy dla młodzieży napływają głównie z USA, a najlepsze kierunki stylistyczne wyznaczają marki Timex, Tommy HilfigerFossil czy Diesel. W ofercie dwóch ostatnich znaleźć można również męskie smartwatche. Wpiszą się one w chęć podążania za nowinkami technologicznymi, jaka cechuje młodych ludzi.


Męski zegarek z grawerem na prezent

Wiele osób poszukuje męskiego zegarka na prezent. Dzięki dużej różnorodności możliwe jest jak najlepsze przybliżenie się do wizji obdarowywanego. Jeśli jednak prezent ma być naprawdę trafiony, a przy tym oryginalny - warto skłonić się ku usłudze grawerowania. Pozwala ona spersonalizować podarunek i uczynić go naprawdę wyjątkowym.