Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Smartwatche męskie na bransolecie

38wyniki

Smartwatche męskie na bransolecie

Smartwatch męski na bransolecie, dzięki zastosowaniu jej różnych typów i kształtów kopert, występuje w wielu ciekawych wzorach. Model zawieszony na tradycyjnej bransolecie ma w sobie dynamikę, która koresponduje z jego sportową funkcjonalnością. Smartwatch z bransoletą mesh wyróżnia się natomiast delikatnością pasującą na każdą okazję. Chcesz mieć ten wielofunkcyjny i szykowny gadżet na swoim nadgarstku? Zobacz, jaki smartwatch na bransolecie męski oferują prestiżowe marki.  

czytaj więcej
FILTRY0

Smartwatch męski na bransolecie – elegancki i funkcjonalny   

Męski smartwatch na bransolecie odpowiada na oczekiwania mężczyzn, którzy cenią sobie wytrzymałość, elegancję i funkcjonalność. Nowoczesne urządzenie, w zależności od modelu, oferuje szerokie funkcje treningowe oraz opcje pomocne na co dzień, jak czytnik NFC czy wykonywanie połączeń. By można było z nich korzystać w każdej sytuacji, smartwatch na bransolecie wyróżnia się niezobowiązującą elegancją.  

Smartwatch męski z NFC


Smartwatch męski na bransolecie

Nie tylko szykowny design decyduje jednak o tym, że urządzenie cieszy się dużą popularnością. Wykonana ze stali szlachetnej bransoleta wykazuje dużą odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczneZ tego powodu smartwatch z bransoletą i choćby minimalną klasą wodoszczelności nie uszkodzi się nawet wtedy, gdy się spocisz, czy będziesz trenował w deszczu.  


Smartwatch na bransolecie – męski dodatek na każdą okazję  

Nie musisz go jednak zakładać wyłącznie na trening. Zegarek męski smartwatch na bransolecie będzie pasował też do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.  


Z męską stylistyką szczególnie kojarzy się tradycyjna bransoleta, bo jej masywna konstrukcja sprawia, że smartwatch męski z bransoletą zyskuje dynamiczny, wyrazisty wygląd. Nie sposób odmówić mu elegancji, choć ma ona raczej sportowo-casualowy charakter. Z tego powodu smartwatch męski na bransolecie z dużymi ogniwami będzie najlepiej pasował do codziennych stylizacji z bluzą dresową, marynarką czy koszulą. Efektownie podkreśli zdecydowanie i pewność siebie swojego właściciela.  


Skagen Denmark smartwatch męski na bransolecie mesh

Na nadgarstku mężczyzny nie mniej efektownie prezentuje się również typ mesh, czyli delikatniejsza, subtelnie ozdabiająca smartwatch bransoleta. Męski zegarek zyskuje dzięki niej bardziej formalny charakter. Ne popełnisz więc modowego faux pas, zestawiając go z garniturem. A jeśli będziesz chciał później założyć do sportowego T-shirtu ten smartwatch męski? Bransoleta w formie drobnej siatki ma dyskretny wygląd, który nie dominuje w stylizacji, ale tworzy z nią harmonijną całość bez względu na jej charakter.  


Zegarek męski smartwatch na bransolecie – modne propozycje w sportowym i eleganckim stylu  

Różne formy kopert i typy bransolet pozwalają projektantom tworzyć kombinacje designerskie w rozmaitych stylach.  


Smartwatch Garett z bransoletą standardową i okrągłą kopertą najbardziej przypomina klasyczne zegarki z nutą sportowej dynamiki. To świetny wybór dla mężczyzn, którzy lubią tradycyjny, wyrazisty wygląd, a jednocześnie chcą mieć dostęp do zaawansowanej, treningowej funkcjonalności.  

Garett smartwatch męski na bransolecie


Fossil smartwatch męski czarny na bransolecie

Nowoczesność w dynamicznej odsłonie charakteryzuje również smartwatch Fossil. Producent zegarków dał się poznać z wysmakowanego, dopracowanego wzornictwa i nie porzucił go w gadżetach wearables. Kto zaś chce się wyróżniać na co dzień modnym dodatkiem w stylu fashion, niech sięgnie po zjawiskowy smartwatch Armani 

Smartwatch męski na bransolecie znajdą dla siebie również zwolennicy oszczędnej elegancji. Ze skandynawskiego minimalizmu wywodzi się kwadratowy smartwatch Strand. Delikatna, pozbawiona zdobień koperta mieszcząca najnowszą technologię odzwierciedla duńskie zamiłowanie do innowacji, funkcjonalności, wygody i prostoty. Poza nim na minimalistyczny trend we wzornictwie odpowiada również młodzieżowy smartwatch Vector Smart 

  Smartwatch Vector Smart VCTR-32-22BK-03MS

Smartwatch męski z bransoletą – srebrną, złotą i czarną. Wybierz swój wariant  

Lotus smartwatch męski na czarnej bransolecie mesh

Smartwatch na bransolecie męski występuje nie tylko w modnych wzorach, ale i różnych kolorach. Elegancja, która przyciąga uwagę i fascynuje nutą tajemniczości, wyróżnia czarne modele, takie jak smartwatch Lotus czy Armani. Ich kolor symbolizuje autorytet i sukces. Dlatego smartwatch na bransolecie czarnej pasuje do mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój prestiż i wysoką pozycję społeczną.  


Z powodzeniem materialnym i dobrym gustem kojarzy się również złoty smartwatch z bransoletą. Ponadczasowy szyk tego koloru reprezentuje klasyczny smartwatch Marea, który znakomicie sprawdzi się w roli funkcjonalnej biżuterii na co dzień. Różowe złoto zyskał natomiast smartwatch Garett. To rzadko spotykany w akcesoriach dla mężczyzn kolor. Możesz mieć więc pewność, że smartwatch na bransolecie męski zostanie zauważony w różnych stylizacjach.  

 Srebrny smartwatch Garett srebrny na bransolecie

Z kolei dla mężczyzn ceniących sobie uniwersalną elegancję znakomitym wyborem okaże się srebrny zegarek męski smartwatch na bransolecie. W takim kolorze został utrzymany np. klasyczny Lotus, sportowo-casualowy Garett czy minimalistyczny smartwatch Skagen.   


Oryginalne zegarki smartwatch męskie na bransolecie znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Myślisz o tym, aby uzupełnić swoją kolekcję o smartwatch na bransolecie? W ofercie ZEGAREK.NET znajdziesz w 100% oryginalny smartwatch z bransoletą mesh i tradycyjną prestiżowych marek. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz model dla siebie.