Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Davosa Męskie

15wyniki

Zegarki męskie Davosa

Męskie zegarki Davosa dały się poznać jako czasomierze podbijające morskie głębiny i podniebne przestworza. Szwajcarska jakość wykonania pozwala cieszyć się chwilą w każdym, nawet ekstremalnym, momencie. I choć nikt nie wie, jak dokonali tego projektanci - każdy zegarek męski Davosa wygląda wybitnie zarówno założony do garnituru, jak i sportowego stroju.

FILTRY0

Dlaczego mężczyźni wybierają zegarki Davosa?

Zegarki Davosa są tworzone od 1881 roku przez ludzi z pasją. To ona jest gwarancją dbałości o każdy szczegół i zapału do pracy nad nowatorskimi rozwiązaniami. Właśnie dlatego nieprzerwanie prezentują coraz wyższy poziom i przekraczają kolejne limity wytrzymałości. Panowie wybierają zegarki męskie Davosa, bo marka stale opracowuje własne mechanizmy i systemy stosowane w kopertach. Mają więc pewność, że w parze z wyselekcjonowanymi materiałami idzie nowoczesna technologia. Wsparcie ze strony zegarka cieszy podwójnie, gdy można go nosić do eleganckiego i sportowego stroju - a Davosa właśnie takie są! 

Elegancki zegarek męski Davosa


Męski zegarek Davosa na bransolecie

Noszenie na ręku zegarka Davosa wiąże się nie tylko z wygodą i niezawodnością, ale i przynależnością do elitarnego grona mężczyzn. Prestiżowy zegarek to znak, że czerpiesz z życia pełnymi garściami i nie boisz się bycia na styku tradycji z nowoczesnością.


Zegarki męskie Davosa napędzane przez szwajcarskie mechanizmy

Oznaczenie Swiss Made na męskich zegarkach Davosa oznacza jedno - najwyższej klasy mechanizm, który przeszedł wymagającą certyfikację. Wyróżnienie mówi o prestiżu, bezawaryjności i marginalnych odchyleniach w pomiarze czasu. Jest gwarantem tego, że zegarek będzie sprawował się bez zarzutu teraz i za kilka, a nawet kilkanaście lat.

Czarny zegarek męski Davosa na pasku


Mechanizm automatyczny w zegarkach Davosa

Proponowane przez markę Davosa zegarki męskie wyposażone są głównie w serca mechaniczne własnej produkcji. Pełna kontrola nad procesem pozwala marce tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do przeznaczenia modeli, które napędzają. Panowie mogą wybierać spośród cenionych 9 kalibrów! Dostępne są mechanizmy automatyczne z jednokierunkowym i dwukierunkowym nakręcaniem, a także mechanizm nakręcany całkowicie ręcznie. Ten ostatni stanowi ukłon w stronę tradycji i romantycznego zegarmistrzostwa, które obecnie jest rzadkością.

Miłośnicy całkowitej bezobsługowości znajdą wśród zegarków męskich Davosa modele z mechanizmem kwarcowym, czyli napędzanym baterią. Za ten segment oferty odpowiada niezawodna Ronda.

Mechanizmy w zegarkach Davosa

Zegarki szwajcarskie Davosa - kultowe kolekcje

Zegarek męski Davosa Aviator

Tworzone przez Davosa męskie zegarki stały się ikoną elegancji w nowoczesnym wydaniu. Dostępne są w wersjach na bransolecie, bransolecie mesh i pasku. I choć każda z kolekcji ma w sobie coś przyciągającego, to Davosa Pilot Davosa Diving zaskarbiły sobie szczególne względy mężczyzn na całym świecie. Poznaj linie zegarków, które są hitem niejednego sezonu!


Zegarki męskie Davosa Pilot - zegarki w lotniczym stylu

Męskie Davosa Pilot doskonale oddają ducha lotnictwa ubiegłego wieku. Są nieco surowe, skupione na rozwiązaniach. Patrząc na podziałki wykonane z ogromną precyzją wiesz, że to najważniejszy przyrząd, a nie zwyczajny gadżet. Modele w lotniczym stylu poznasz po wąskich lunetach, z których niektóre wykończone będą charakterystycznym ząbkowaniem. Design zegarków Davosa Pilot został oparty o elementy kluczowe w kokpicie - odróżniające się od tarczy wskazówki, łatwe do odczytania oznaczenia minutowe i wyraziste indeksy godzinowe widoczne nawet w ciemności.

Zegarek Davosa Aviator na brązowym pasku


Chronograf męski Davosa Pilot

Rodzinę pilotów Davosa tworzą linie: Aviator, Newton Pilot, Newton Speedometer i Neoretic Pilot. Wśród nich znajdziesz zaawansowane chronografy, tarcze z mniejszą lub większą liczbą wskazań, a także modele vintage, które przeniosą Cię do kokpitu pilota latającego w pierwszej połowie XX wieku. Prostota lotniczego stylu jest elegancka i niesie coś tajemniczego. Właśnie dlatego piloty będą idealnym wyborem, gdy chcesz wprowadzić ciekawy element do swojej codziennej garderoby.


Zegarki męskie Davosa Diving - nie tylko do nurkowania

Zegarki szwajcarskie męskie Davosa z kolekcji Diving poznasz po wyrazistych, często kolorowych, bezelach. Indeksy godzinowe będą w nich zdecydowanie bardziej wyraziste - kropkowe lub słupkowe. Zostały zaprojektowane tak, by móc wygodnie odczytać godzinę nawet pod wodą. Standardowo zegarki do divingu i freedivingu wiszą na bransolecie, zdarzają się też modele na pasku.

Zegarek Davosa Diving
Test zanurzenia zegarka Davosa pod lodem

Wygląd męskich Davosa Diving przyciąga uwagę, ale to funkcjonalność jest w nich kluczowa. A ta naprawdę robi wrażenie, bo marka stosuje najbardziej zaawansowane systemy. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że modele Davosa Diving przetrwały warunki panujące na wysokości 35 km i przeszły test zanurzenia pod lodem - a to tylko niektóre ze sprawdzianów! Davosa sięgnęła m.in. po: zawór helowy, podświetlenie GTLS, pierścień antyrewersyjny, zakręcany dekiel oraz koronkę i szereg innych rozwiązań.

Kolekcja zegarków Davosa Diving jest naprawdę szeroka. Obejmuje linie: Argonautic, Apnea, Ternos, Nautic i Vitnage. Zegarki łączą funkcje divingowe i nienaganna praca pod wodą, a różni stylistyka. Właśnie dlatego wśród diverów Davosa każdy z mężczyzn znajdzie model idealnie wpasowany w jego gust - bez konieczności rezygnowania z jakichkolwiek wygód i technologii!

Zegarek Davosa Diving Argonautic


Zegarek Davosa do garnituru

Męskie divery Davosa mają w sobie pazura, sportową dynamikę i coś dystyngowanego. Właśnie dlatego coraz częściej widywane są w towarzystwie koszul, a nawet pełnych garniturów.W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki męskie Davosa w atrakcyjnych cenach. Przekonaj się!