Zimowa wyprzedaż

Zegarki Adriatica Męskie

Męskie zegarki Adriatica

Męskie zegarki Adriatica, to kategoria tyleż obszerna, co różnorodna. Obejmuje modele stalowe, tytanowe, a także pozłacane. Ze względu na rodzaj mechanizmu również mamy komplet, czyli zegarki automatyczne, mechaniczne i kwarcowe. Jako jedne z najbardziej rozpoznawalnych, szwajcarskich czasomierzy w Polsce, wszystkie wyróżniają się niezawodnością, dokładnością i precyzją.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Męski zegarek Adriatica - szwajcarska jakość

Męskie zegarki Swiss Made od firmy Adriatica, to gwarancja jakości, za którą gotowe są ręczyć całe pokolenia miłośników szwajcarskich czasomierzy. Marka istnieje od 1931 r., natomiast na polskim rynku gości od początku lat 90’ XX wieku. Męskie zegarki Adriatica stanowią jednoznaczne świadectwo wieloletniej tradycji zawartej w nowoczesnej myśli technologicznej. Pod tym względem przełomowy okazał się rok 1962. To właśnie wtedy narodziła się rewolucyjna kolekcja zegarków męskich AdriaticaWorld Champion. Od tamtego czasu firmowi konstruktorzy regularnie wprowadzają innowacyjne zmiany aby udoskonalić proces produkcji. Ich uwaga skupiona jest także na zmianie stylu już istniejących modeli, tak aby dotrzymywały kroku najnowszym trendom modowym.Szeroki wybór męskich zegarków Adriatica

Męskie zegarki Adriatica, to przede wszystkim różnorodność. Gwarantuje ona każdemu mężczyźnie szeroki wybór spośród niezliczonej ilości modeli. Nie sposób nie docenić wszechstronności szwajcarskich projektantów w tym względzie. Doskonałe, męskie zegarki swiss made, obejmują klasyczne egzemplarze o legendarnych, cienkich kopertach, bardzo eleganckie modele z funkcją faz księżyca, a także zegarki sportowe. Przy czym te ostatnie nie reprezentują typowego dla siebie stylu. Są to raczej szykowne czasomierze o wyrafinowanym wzornictwie, które zostały zaopatrzone w sportowe funkcje, jak na przykład chronograf. Istotną rolę odgrywają tutaj powiększone koperty oraz poszerzone bezele niektórych modeli, które podkreślają ich sportowy charakter. Wracając jednak do klasycznych zegarków męskich Adriatica, należy nieco więcej uwagi poświęcić kopertom, które w niektórych przypadkach osiągają grubość zaledwie 7 mm. Jest to celowy zabieg estetyczny, a jednocześnie świadectwo wysokiego zaawansowania technologicznego szwajcarskich czasomierzy. Powszechnie wiadomo, że cienkie koperty zdecydowanie lepiej prezentują się pod mankietem koszuli, niż ich grubsze odpowiedniki.
Męski zegarek Adriatica - pasek czy bransoleta?  

Bez względu na to, czy będzie to zegarek męski Adriatica na pasku, czy na bransolecie, z pewnością będzie stanowił stylowy dodatek do garderoby na każdą okazję. Modele męskiej linii wyposażono w bransolety zbudowane z tradycyjnych, masywnych ogniw lub w modne bransolety typu mesh, bardziej elastyczne i wygodne w użytkowaniu. W obu przypadkach zegarki Adriatica stanowią kwintesencję elegancji, nierzadko wzbogaconej o sportową nutkę.
Wytrzymałe, skórzane paski natomiast, to powiew ponadczasowej klasyki. Gładkie lub fakturowane paski składają się na niebywałą różnorodność tradycyjnych zegarków męskich Adriatica. Nawet mężczyźni o najbardziej wyszukanym guście zostaną postawieni przed niełatwym wyborem.


Lotniczy zegarek męski Adriatica Aviation

Osobnej wzmianki domagają się męskie zegarki lotnicze Adriatica Avation. Ta specyficzna kolekcja zegarków typu pilot zdecydowanie wyróżnia się na tle całej, męskiej linii szwajcarskich czasomierzy. Jej znak rozpoznawczy, to wizerunek samolotu umieszczony w centralnej części tarczy każdego z modeli. Wszystkie nowe zegarki Adriatica Avation zostały wyposażone w bardzo czytelne tarcze typu pilot, z odpowiednio dużymi indeksami godzinowymi. Białe detale tarcz wyraziście kontrastują z ich czarnym zabarwieniem, natomiast wskazówki swoim kształtem do złudzenia przypominają śmigła samolotu. Poszczególne egzemplarze zostały zaopatrzone w subtarcze, wizerunkowo słusznie kojarzone z zegarami w kokpicie. W formie subtarczy został zawarty datownik, ewentualnie chronograf lub zegar 24 godzinny. W wielu przypadkach mamy do czynienia z prezentującą się niezwykle efektownie karbonową tarczą. Na szczególną uwagę zasługują także spektakularnie zaprojektowane paski, które łączą w sobie dwa rodzaje skórzanego materiału. Krótko mówiąc, męskie zegarki lotnicze Adriatica Avation to kolekcja zdecydowanie godna uwagi, która może okazać się atrakcyjna nie tylko dla miłośników zegarków typu pilot.Zegarek Adriatica z automatycznym naciągiem

Interesującą alternatywę dla modeli kwarcowych stanowią męskie zegarki Adriatica automatyczne. Seria zegarków na pasku lub na bransolecie, zaopatrzonych w mechanizm z automatycznym naciągiem typu Eta i Selita, to bogaty wybór klasycznych i eleganckich czasomierzy. Automaty zadowolą każdego, kto nie lubi pamiętać o wymianie baterii w swoim zegarku. Ciekawostką są modele Adriatica Automatic z odsłoniętym od strony tarczy mechanizmem, co składa się na ich niezwykle efektowny design. Gorąco polecamy zapoznać się z zegarkami z tej właśnie serii.