Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Damskie na pasku

108wyniki

Zegarki Adriatica Damskie na pasku

Zegarki Adriatica damskie na pasku zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, które cenią sobie ponad wszystko klasykę. Zegarki Adriatica są obecne w naszym kraju od pokoleń, będąc przy tym jednymi z najczęściej kupowanych zegarków szwajcarskich w Polsce. Swą popularność zawdzięczają połączeniu wysokiej jakości z relatywnie niewysoką ceną.  

FILTRY0

Zegarki Adriatica damskie na pasku – klasyczne zegarki dla wymagających 

Zegarek Adriatica A3433.9G1ZQ  Fashion

Wiele modeli zostało wyposażonych w tarczę o zróżnicowanej strukturze, nadającą cyferblatowi efekt trójwymiarowości. Znakomitym przykładem są modele zegarków damskich Adriatica na pasku z tarczą z masy perłowej. Zastosowanie tego niezwykle trudnego w obróbce materiału powoduje, że tarcza zegarka mieni się niesamowitą ilością barw, zachowując przy tym bardzo dobrą czytelność aktualnego wskazania czasu. Dodatkowo zegarki damskie proponowane przez markę Adriatica zdobione są cyrkoniami lub kryształami Swarovskiego, dlatego efekt wielowymiarowości uwydatnia się jeszcze mocniej. Zegarki Adriatica damskie na pasku to również piękne wykończone koperty, których idealnie okrągły kształt podkreśla klasyczny styl tych czasomierzy.Ponadczasowa pamiątka, czyli zegarek damski Adriatica na pasku 

 
Ze względu na popularność i prestiż spod znaku Swiss Made, zegarki damskie Adriatica na pasku są często wybierane jako prezent na różne okoliczności. Dodatkowym atutem zegarków damskich Adriatica na pasku jest stalowy dekielek, na którym można umieścić dedykację dla obdarowanej osoby. W zależności od modelu, tarczę od zewnętrznej strony chroni szkło mineralne bądź szafirowe, które posiada niezwykłą twardość, dzięki czemu trudno je zarysować. Wszystkie zegarki damskie Adriatica posiadają mechanizmy szwajcarskie, charakteryzujące się wysoką precyzją chodu oraz niską awaryjnością. Jeśli szukasz zegarka na prezent dla kobiety ceniącej ponad wszystko klasykę, to zegarki damskie Adriatica na pasku będą najlepszym wyborem. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Adriatica dostępną w naszej ofercie!

Zegarek Adriatica A3433.9G17Q Classic zegarek damski na pasku