Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Damskie

82wyniki

Zegarki Roamer Damskie

Sukces zegarków damskich Roamer opiera się na dużej dbałości twórców o każdy szczegół wykonania czasomierzy. Ich klasyczne wzornictwo przykuwa wzrok każdej kobiety, zachwycając najbardziej wymagające klientki. Szwajcarskie pochodzenie zegarków, tylko potwierdza ich prestiżowy charakter.

FILTRY0

Zegarki damskie Roamer — klasyka w nowym wydaniu

Zegarki damskie Roamer łączą klasyczny styl z nowoczesnym wzornictwem. Takie zestawienie świadczy o doskonałym śledzeniu trendów mody – fuzja elegancji z nowatorskimi rozwiązaniami, będzie pasować do każdego stroju. Duży wybór kolorystyczny modeli umożliwia łatwy wybór zegarka ze względu na jego walory estetyczne. Wśród tych szwajcarskich zegarków wyróżniają się pięknie zdobione tarcze. Na białych lub czarnych cyferblatach połyskują złote oznaczenia godzinowe. Niekiedy ich funkcję pełnią nałożone małe diamenciki – podkreślają one kobiecy i biżuteryjny wygląd czasomierzy. Warto także zwrócić uwagę na cyferblaty wykonane z masy perłowej. Mieniąca się różnymi barwami mozaika, będzie pięknie prezentować się w zestawieniu z wieczorowymi stylizacjami. Równie ciekawą grę ze światłem prowadzi szlif słoneczny z rozchodzącymi się od środka tarczy promieniami. Charakterystycznym dodatkiem wizualnym zegarków damskich Roamer jest także okienko „open heart” ukazujące w pięknej ramce mechanizm zegarka.
Zegarki damskie Roamer — klasyka w nowym wydaniuWyrafinowana prostota zegarków Roamer damskich

Wyrafinowana prostota zegarków Roamer damskich
Zegarki damskie Roamer prezentują stylistykę "niewidocznych łączeń". Czasomierze zaprojektowane są w ten sposób, aby linie kopert i bransolet harmonijnie łączyły się ze sobą i tworzyły spójną całość. Utrzymane w minimalistycznej stylistyce czasomierze, przyciągają wzrok swoją elegancją i sznytem. Charakterystycznymi dla zegarków Roamer są ceramiczne bransolety, cechujące się połyskującą oraz bardzo gładką powierzchnią. Ten odporny na zarysowania materiał jest niezwykle ceniony w zegarmistrzostwie ze względu na swój biżuteryjny wygląd. Wielokrotnie zastępuje ono tradycyjną bransoletę, stanowiąc ekskluzywny dodatek. Ciekawym połączeniem będzie także mariaż biżuteryjnej tarczy ze zwykłymi jeansami, czy T-shirtem.Zegarki damskie Roamer - dbałość o każdy szczegół wykonania

Zegarki damskie Roamer to kwintesencja kobiecości w najlepszym wydaniu. Elegancki wygląd czasomierzy podbijają serca kobiet na całym świecie. Zarówno klasyczne, jak i te bardziej biżuteryjne modele wykonane są ze stali szlachetnej zapewniającej wysoką wytrzymałość wnętrza na różnego rodzaju uszkodzenia i korozję. Wiele z nich wyposażona jest w mechanizm z automatycznym naciągiem ETA i STP. Czasomierze kwarcowe działają z kolei w oparciu na mechanizmach Ronda i ISA. We wszystkich modelach zastosowano szkła szafirowe z antyrefleksem. Marka stosuje najwyższej jakości stalowe lub ceramiczne bransolety, jak również skórzane paski. Zapewniają one bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku, a także wygodę w codziennym użytkowaniu. Z pewnością przypadną do gustu aktywnym kobietom, które cenią sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach.
Zegarki damskie Roamer - dbałość o każdy szczegół wykonania