Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Anne Klein damskie

Zegarki Anne Klein damskie

Zegarki damskie Anne Klein są elementem dziedzictwa jednej z największych projektantek w historii. Współcześnie marka Anna Klein jest znana i ceniona za kreowanie ciekawych i uniwersalnych kobiecych stylizacji, przygotowanych z myślą o kobietach zachodniego świata. Inspiracja do tworzenia produktów Anne Klein czerpana jest z nastawienia i energii, którą tchnęła weń sama założycielka. Zegarki damskie Anne Klein są propozycją dla kobiet stawiających na doskonały styl w nowoczesnym wydaniu, z którego będą czerpać odwagę do podejmowania nowych wyzwań.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 209 produktów

Zegarki Anne Klein damskie prosto z Brooklynu

Historia Anne Klein jest równie niesamowita jak sukces odniesiony przez sygnowany jej imieniem brand. Urodzona w 1923 roku na nowojorskim Brooklyn-ie, przyszła projektantka znalazła się w idealnym miejscu i w idealnym czasie. Nieopodal miejsca jej narodzin znajduje się w końcu Manhattan i legendarne Garment District, znane jako amerykańskie centrum mody. Anne Klein już w wieku 15 lat znalazła zatrudnienie w tym prestiżowym miejscu jako szkicownik firmy projektującej ubrania. Wrodzony talent i zdobywane od najmłodszych lat doświadczenie przyniosły swój znaczący owoc w 1950 roku, kiedy zaprojektowała pierwszą całą kolekcję dla własnej marki Junior Sophisticated, założonej do spółki z mężem. Niespełna 4 lata później Anne Klein otrzymała prestiżową nagrodę Coty American Fashion Critics’ Award. Przełomowy okazał się jednak 1965, kiedy Anne Klein postanowiła otworzyć studio mody pod własnym nazwiskiem, które pozostaje licencjonowanym domem mody aż do dzisiejszego dnia. W 1968 pojawia się pierwsza kolekcja nowej marki, która ustabilizowała markę Anne Klein w Nowym Jorku. Sukces okazał się tak spektakularny, że Anne Klein została pierwszą amerykańską projektantką, która otworzyła swój sklep na terenie Europy.
Zegarki Anne Klein damskie prosto z BrooklynuZegarek Anne Klein damski to idealny element Twojej kreacji!

Zegarek Anne Klein damski to idealny element Twojej kreacji!
Moda tworzona przez Anne Klein uznawana jest dzisiaj za esencjonalną dla amerykańskiego stylu. Globalny sukces jest następstwem przeświadczenia, że moda powinna być obecna w każdej kobiecej szafie. Zgodnie z tą myślą kreacja nie może być monolitem i powinna składać się z oddzielnych elementów, które w razie potrzeby łatwo będzie wymieszać. Logiczną konsekwencją było rozszerzenie oferty o dodatki do ubrań i tak w 1972 roku po raz pierwszy światło dzienne ujrzały damskie zegarki Anne Klein. Wizja stworzona przez Anne była na tyle wielka, że przetrwała ją samą i nieustannie przyciąga najlepszych projektantów z całego świata. Zarówno ubrania jak i zegarki Anne Klein powstają pod okiem modowych geniuszy jak Richard Tyler, Patrick Robinson, Kaufman & Franco, Isabel Toledo, Charles Nolan czy Sharon Lombardo.Elegancki zegarek damski Anne Klein dla stylowej kobiety

Zegarki damskie Anne Klein to doskonały wybór dla kobiet z klasą, ceniących sobie odpowiednie wyważenie najnowszych krzyków mody. Próżno tutaj szukać nadmiernego przepychu w kształcie, kolorze czy zdobieniach, co może wydawać się dziwne, kiedy spojrzymy jak niepowtarzalnie się prezentują. Zegarki Anne Klein wzorowane są mocno na sprawdzonych, klasycznych rozwiązaniach, ale zawsze z własnymi, unikalnymi wstawkami. Projektanci marki nieustannie eksperymentują z formą, kolorem, a także - co ciekawe – z wykorzystywanymi materiałami. Fundamentem pozostaje oczywiście metaliczne złoto, różowe-złoto i uniwersalne srebro, zarówno w wersji monokolorystycznej, jak i w ciekawych mieszankach czerni, bieli czy odpowiednio wyważonych zestawieniach innych kolorów. Zegarki damskie Anne Klein odważnie korzystają też z takich urozmaiceń jak przezroczysta, plastikowa bransoleta czy wstawki, a nawet całe elementy wykonane z ceramiki, na której barwy zyskują całkowicie innego nasycenia.
Elegancki zegarek damski Anne Klein dla modnej kobiety


Podobne strony